جشنواره پایان ماه لیموناد تا 50% تخفیف برای همه دوره‌ها همه_تخفیف‌ها

مسول موسسه

۱۹۹۰۰۰ تومـــان
۹۹۵۰۰ تومـــان
خریـد با ۵۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۶ درس در ۱ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۱۹۸ دقیقه
حجم ۷۴۲.۹۷ مگابایت

توضیحات "دوره آموزش کامپوزیت کردن پرواز عقاب در افتر افکت" :

در طول دوره کامپوزیت کردن پرواز عقاب شما مهارت های مختلفی از جمله پرده سبز، پیاده سازی صحنه در 3Ds Max، رتوسکوپی و استابلایزر، انیمیشن عقاب و ... را می آموزید.

در دوره آشنایی کامل با کامپوزیت پرواز عقاب در افتر افکت با تدریس KIRILL PLESHAKOV از fxphd.com و دوبله تخصصی تیم آرت گورو در خدمت شما هستیم، این دوره پروژه محور است و قرار است یک عقاب واقعی که به صورت پرده سبز فیلم برداری شده است از بالای یک اردوگاه سربازان به صورت کلوزآپ عبور کند که پیاده سازی این صحنه با استفاده از نرم افزار  3ds Max و نیوک انجام شده است.

در ابتدا یک کمپ جنگلی با استفاده از نرم افزار 3ds Max و نیوک از اردوگاه سرباز پیاده سازی می کنیم و در ادامه پرنده عقاب واقعی را با این صحنه ساخته شده ادقام می کنیم و در نهایت برای عقاب انیمیشن ایجاد می شود و با مورف کردن به نتیجه دلخواه می رسیم.

پس از  یادگیری این دوره، مهارت های خود را در کامپوزیت کردن مبتنی بر لایه بالا می برید و برای انجام پروژه های عملی اعتماد به نفس بیشتری پیدا خواهید کرد و دیگر از متریال هایی که خیلی ایده آل نیستند، نمی ترسید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۶ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "دوره آموزش کامپوزیت کردن پرواز عقاب در افتر افکت" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای دوره آموزش کامپوزیت کردن پرواز عقاب در افتر افکت :

آشنایی با افتر افکت

هدف گذاری دوره آموزشی :

آشایی کامل با کامپوزیت در افتر اکت 

و پیاده سازی صحنه ب استفاده از نرم افزار 3ds Max و نیوک

برای چه کسی مفید است ؟

هنرجویان جلوه های ویژه 

فصل ۱ کامپوزیت پرواز عقاب بر فراز اردوگاه جنگ در افتر افکت

۱

۲

۳

۴

۵

۶

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر