مدرس و مشاور مباحث تخصصی هوش تجاری سازمالی

۲۷۰۰۰ تومـــان
۱۳۵۰۰ تومـــان
خریـد با ۵۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۱ درس در ۱ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۲۸ دقیقه
حجم ۹۰.۵۴ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش ساخت داشبورد حرفه ای در اکسل" :

اگر کمی با اکسل آشنا هستید، آموزش ساخت داشبورد حرفه ای در اکسل مناسب شماست تا به صورت کاربردی یک داشبورد فروش بسازیم (همراه با فایل اکسل پروژه).

سلام دوستان من وحید بهرادمرد در این دوره به شما آموزش می دهم که چگونه در کمتر از نیم ساعت یک داشبورد مدیریتی فروش فوق العاده کاربردی را در اکسل طراحی کنید و از آن گزارشگیری کنید.
با توجه به اهمیتی که امروزه اکسل در میان کاربران و صاحبان مشاغل پیدا کرده است در این دوره آموزشی به موضوع ساخت داشبورد مدیریتی می پردازیم تا کاربران در کمتر از نیم ساعت با استفاده از ابزارهای کاربردی اکسل، داشبورد مدیریتی حرفه ای در زمینه فروش طراحی کنند.
در این دوره برای ساخت داشبورد مدیریتی فروش از 2 ابزار بسیار کاربردی استفاده کردیم که در سطح حرفه ای بسیار کاربردی هستند:
ابزار اول: برای طراحی داشبورد مدیریتی در اکسل ابزار Pivot Table است که از مهم ترین ابزارهای اکسل برای تجزیه و تحلیل اطلاعات حجیم است که سعی شده در این دوره از این ابزار بصورت عالی استفاده کنیم.
ابزار دوم: اسلایسر یک ابزار بسیار کاربردی است که برای فیلتر حرفه ای اطلاعات در جداول از آن استفاده کنیم.
این دوره آموزشی به صورت کامل پروژه محور است که به عنوان پروژه یک داشبورد مدیریتی در اکسل برای گالری اتومبیل ساخته شده است که در شهرهای مختلف نمایندگی  فروش دارد و با استفاده از این داشبورد مدیریتی میزان فروش خودروها را در اکسل بررسی خواهیم کرد.
همچنین به همراه این دوره آموزشی فایل های پروژه داشبورد مدیریتی فروش برای دانلود وجود دارد.

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش ساخت داشبورد حرفه ای در اکسل" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای آموزش ساخت داشبورد حرفه ای در اکسل :

این دوره آموزشی مناسب کسانی است که با اکسل آشنایی دارند. در صورتی که در خصوص اکسل آشنایی ندارید، ابتدا مباحث آموزش مقدماتی اکسل را بیاموزید. 

هدف گذاری دوره آموزشی :

در پایان دوره آموزشی شما می توانید یک داشبورد مدیریتی فروش را در کمتر از نیم ساعت با ابزارهای بسیار کاربردی مانند Pivot Table و اسلایسر طراحی کنید.

برای چه کسی مفید است ؟

این دوره برای حسابداران، مدیران و صاحبان مشاغل که می خواهند گزارش های دقیق از میزان فروش خود با جزئیات داشته باشند مناسب است.

ابزارهای مورد نیاز :

می توانید از یکی از ورژن های آفیس 2010 به بالا استفاده کنید.

فصل ۱ آموزش طراحی داشبورد مدیریتی در اکسل

۱

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر