logo campain

مشاور و مدرس موفقیت در کسب و کار

رایگـــان
  • دسترسی دائمی به آموزش
  • امکان دانلود و پخش آنلاین
جزئیات آموزش

۳ درس در ۱ فصل

سطح متوسط
مدت زمان ۴۵ دقیقه
حجم ۶۰.۰۱ مگابایت

فصل ۱ چهار ستون اصلی موفقیت کسب و کار

۱

یافتن ماموریت کسب و کار

مشاهده رایگان
۲

تعیین چشم انداز کسب و کار

۳

تعیین ارزش های کسب و کار

۴

تعیین فرصت های رقابتی در بازار برای کسب و کار

توضیحات "چهار ستون اصلی موفقیت کسب و کار" :

در این دوره می پردازیم به آموزش چهار ستون اصلی موفقیت شما در کسب و کارتان و اصول اولیه هر کسب و کار و نحوه استفاده از این چهار ستون را بیان خواهیم کرد.

در این دوره آموزشی با پایه های موفقیت هر کسب و کار آشنا می شوید و متوجه می شوید علت شکست اکثر کسب و  کارها عدم آشنایی با این آموزش های حیاتی است. در این آموزش چهار ستون حیاتی برای شروع کسب و کار و ادامه آن را بیان خواهیم کرد. اغلب کسب و کارهای ایرانی و نزدیک به 95% از آن ها با اصول اولیه و حیاتی کسب و کار آشنا نیستند. در این دوره رایگان خواهید آموخت که چگونه با استفاده از این چهار ستون، کسب و کارتان را متحول کنید و از رشد آن لذت ببرید. و در پایان این دوره آموزشی، می توانید به سرعت کسب و کارتان را در مسیر درست و رو به موفقیت به حرکت درآورید و از نتایج آن شگفت زده شوید.

آنچه در دوره چهار ستون اصلی موفقیت کسب و کار بیان خواهد شد:

• تعیین ماموریت کسب و کار
• تعیین چشم انداز و اهداف کسب و کار
• تعیین کردن مزیت های رقابتی کسب و کار
• تعیین فرصت های موجود در بازار برای کسب و کار شما

اولین کار بعد از طراحی و گرفتن مجوز برای ساخت ساختمان، ساخت شناژ و زیر ساخت است. در شهرهای بزرگ قطعا ساختمان هایی را مشاهده کرده اید که مدت ها دور آن محصور شده است و داخل آن پیدا نیست و حتما با خود چنین فکر کرده اید که پروژه تعطیل می باشد. ولی چنین نیست بلکه تعداد زیادی ماشین آلات و کارگر در آن مشغول کار هستند. آن ها در حال آماده سازی فوندانسیون ساختمان هستند چون پایه یک ساختمان محکم و مقاوم یک فوندانسیون محکم است. کسب و کار ها هم دقیقا مثل همین پروژه ساختمان هستند و نیاز به یک زیربنا محکم و قوی دارند.

اهداف چهار ستون اصلی موفقیت کسب و کار چیست؟

در پایان این دوره آموزشی، می توانید به سرعت کسب و کارتان را در مسیر درست و رو به موفقیت به حرکت درآورید و از نتایج آن شگفت زده شوید.

این دوره برای چه کسانی مفید است؟

- مدیران کسب و کار های کوچک و متوسط
- صاحبان کسب و کار 
- تمام افرادی که در حال حاضر کسب و کاری دارند یا می خواهند کسب و کاری را شروع کنند.

نحوه دسترسی به آموزش چگونه است؟

امکان دانلود و پخش آنلاین دوره وجود دارد و شما به طور دائم به آن دسترسی دارید. این آموزش رایگان عرضه شده است و شما می توانید تمامی قسمت های چهار ستون اصلی موفقیت کسب و کار را به طور رایگان دانلود کنید

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
سیدرسول عنبرزاده
امتیاز من به این دوره
عالي است

بدون متن


بیشتر