7 راز موفقیت در فروش و بازاریابی - گرنت کاردون

( ۱ بررسی با میانگین ۵ امتیاز)
۱۲۰۰۰ تومـــان
جزئیات

۲ درس در ۱ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۶۰ دقیقه
حجم ۷۱۲.۲۲ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "7 راز موفقیت در فروش و بازاریابی - گرنت کاردون" :

آموزش فروش و بازاریابی توسط گرنت کاردون که در طول یک ساعت، 7 راز برای موفقیت در فروش و بازاریابی آموزش داده می شود. این دوره دوبله فارسی می باشد.

«گرنت کاردون» متخصص فروش و بازاریابی است و نویسنده چهار کتاب پرفروش نیویورک تایمز می‌باشد. "10X" ، "بفروش یا فروخته شو"، "اگر اول نیستی آخری" و "خاص بودن یا معمولی ماندن" کتاب های او در زمینه فروش و موفقیت می‌باشند.

شما باید تمایل داشته باشید که کار‌های سخت را انجام دهید. شما باید بخواهید که راحتی را فدای آزادی و چیزی که از زندگی میخواهید؛ کنید. در این برنامه گرنت به شما 7 ترفند و کارهای خیلی بیشتری را یاد می‌دهد تا شما به آنچه که در زندگی میخواهید، دست پیدا کنید.

شما باید یاد بگیرید چطور بفروشید. اگر یاد بگیرید چطور بفروشید، می‌توانید همه جا برید و می‌تونید هر کاری می‌خواهید انجام دهید.نکته جالب درباره فروش این است که شما باید در ان تفریح داشته باشید.

باید تصمیم بگیرید که عالی باشید، اگر قرار است در کار فروش بهترین باشید؛ باید از خودت شروع کنید و به خودتون رسیدگی کنید.

7 راز فروشی که در این دوره آموزشی بررسی می کنید:

1- در کار فروش باید طرد شدن رو بفهمید.

2- جادوی مقاومت خریدار: هرچه بیشتر خریدار در انجام دادن و یا ندادن کاری مقاومت کند، بیشتر احتمال داره که برعکس آن عمل کند.

3- همیشه با مشتری موافقت کنید. هیچ وقت از کلمه های "نه" "نمیشه" "هرگز" "نمی توانم" "انجام نمیدهم" استفاده نکنید.

4- محصول را خوب به مشتری معرفی کنید. 72 درصد از تمام فروشنده ها هیچ وقت یک تراکت معرفی محصوا به مشتری نمی‌دهند.

5- همیشه به مشتری حق انتخاب بدهید.

6- مشاوره با شخص ثالث. با یک یا چند مشاور در ارتباط با جنبه های مختلف، مشتری در تماس باشید. قبل فروش،در زمان فروش، در اخر کار و موقع پیگیری مشورت کنید.

7- فروش را خاطره انگیزش کنید و به یک روش تبدیل کنید.

مشکل شما فروش نیست؛ باید بازی را یاد بگیرید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۲ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "7 راز موفقیت در فروش و بازاریابی - گرنت کاردون" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "7 راز موفقیت در فروش و بازاریابی - گرنت کاردون" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

فصل ۱ ۷ راز موفقیت فروش

۱

۲

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
ارسلان فاتمی
امتیاز من به این دوره
آموزش عالییهه

مرسی بابت آموزش خوبتان دوبله خیلی خوبی دارد ..


بیشتر