فیلم آموزش عکاسی مقدماتی-شروع عکاسی - دوبله فارسی از لیندا

( ۱ بررسی با میانگین ۵ امتیاز)
جزئیات

۱۰ درس در ۵ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۵۳ دقیقه
حجم ۴۴۶.۰۵ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "فیلم آموزش عکاسی مقدماتی-شروع عکاسی - دوبله فارسی از لیندا" :

در این دوره آموزش عکاسی قصد داریم شما را با اصول مقدماتی و اولیه عکاسی و دوربین آشنا کنم و مسیر شروع عکاس شدن را مشخص کنیم.-با دانلود آموزش

ما در عصر طلایی عکاسی زندگی می‌کنیم. عکس‌ها در جهت داستان‌سرایی، فروش یک محصول و ثبت لحظاتی که علاقمندیم با دیگران به اشتراک بگذاریم گرفته می‌شوند. می‌خواهید در این دوره‌های آموزش عکاسی مقدماتی به ما ملحق شوید؟ خب در این دوره نگاهی اجمالی به مفاهیم اصلی عکاسی خواهیم داشت که کمک می کند برای کسانی که قصد شروع عکاسی را دارند مسیر خود را بشناسند و بدانند که چه مهارت هایی را باید یاد بگیرند تا تبدیل به یک عکاس حرفه ای شوند. بعلاوه این دوره‌های آموزشی‌ که در فراگیری اصول عکاسی به شما کمک شایانی خواهند کرد را معرفی می‌کنیم.

جیم هاید، مدیر محتوایی سایت لیندا، مباحث ذیل را در این مجموعه شروع عکاسی توضیح می‌دهد:

♦ وسایل ضروری شامل دوربین عکاسی، لنزها، لوازم جانبی و گوشی‌های هوشمند
♦ مهارت‌های عکاسی
♦ استفاده از نرم‌افزار در جهت مدیریت و ویرایش تصاویرتان
♦ به اشتراک‌گذاری و چاپ کردن عکس‌ها 

چهارچوب کلی این دوره برای عکاسان مبتدی طراحی شده است، ولی اهمیتی ندارد در چه سطحی از عکاسی قرار دارید، این دوره‌ی آموزشی یک منبع عالی برای یادگیری هرچه بیش‌تر در زمینه‌ی عکاسی است. فراموش نکنید فهرست ویدئوهای آموزشی که در این دوره به آن‌ها پرداخته می‌شود را جایی یادداشت کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۳ قسمت آموزشی از ۱۰ قسمت را مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: پس از ورود به "فیلم آموزش عکاسی مقدماتی-شروع عکاسی - دوبله فارسی از لیندا" می توانید فیلم های آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید.

فیلم آموزش عکاسی مقدماتی-شروع عکاسی - دوبله فارسی از لیندا برای چه کسی مفید است ؟

این دوره برای افرادی که قصد شروع آموزش عکاسی دارند مناسب است. 

اگر معمولا علاقه ای به مقدمه کتاب ها ندارید می توانید مستقیم به ادامه آموزش ها بروید برای این کار، در سایت عکاسی را سرچ کنید.

فصل ۱ معرفی

۱

فصل ۲ موارد ضروری

فصل ۳ بهبود مهارت های عکاسی

۱

۲

فصل ۴ کار با نرم افزار

فصل ۵ قدم های بعدی

۱

۲

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
سام دارابی
امتیاز من به این دوره
آموزش

خیلی خوب


بیشتر