جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها
۹۹۰۰۰ تومـــان
۵۹۴۰۰ تومـــان
خریـد با ۴۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۱ نفر

جزئیات آموزش

۲۹ درس در ۷ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۱۰۸ دقیقه
حجم ۸۴۷.۹۴ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش عکاسی حرفه ای - توسط نامزد جایزه‌ پولیتزر - دوبله فارسی" :

در این فیلم آموزشی فارسی ناتالی فوبز جهت کشف عناصر ترکیبی در ایجاد عکس های جذاب ببیندگان را در استودیو و مکان‌های مختلف همراه خود ...-با دانلود آموزش

این دوره آموزش عکاسی حرفه ای توسط ناتالی فوبز تدریس شده است و توسط تیم خوب بلدشو دوبله شده است، عکاس نامبرده نامزد جایزه‌ی سالانه‌ی پولیتزر است او در این آموزش ها جهت کشف عناصر ترکیبی در ایجاد تصاویر تأثیرگذار، ببیندگان را در استودیو و مکان‌هایی مختلف همراه خود می‌سازد.

جایزه فوبز، جایزه‌ای در روزنامه‌نگاری، ادبیات و موسیقی است که بخش‌های گوناگون دارد. این جایزه معتبرترین جایزه روزنامه‌نگاری در آمریکا است که هر ساله (از سال ۱۹۱۷) با نظارت دانشگاه کلمبیا به روزنامه‌نگاران (و نیز به نویسندگان و شاعران و موسیقی‌دانان) داده می‌شود. 

در این دوره آموزش عکاسی حرفه ای به عناصر ترکیبی از جمله: قانون یک‌سوم، خطوط موازی، الگوها، انحناها و عمق میدان که باعث هدایت و بهتر شدن نگاه عکاسی بیننده می‌گردند، پرداخته می‌شود. سپس ناتالی به تفصیل نقش رنگ و نور در عکس را شرح می‌دهد. چگونگی کار با نور طبیعی در یک اتاق و یا فضای بیرونی را توضیح می‌‌دهد و نحوه‌ی استفاده از منعکس‌کننده‌ها (رفلکتورها)، روزنامه، یک تی‌شرت و هر چیزی که باعث بهبود در نور می‌شود را به شما نشان خواهد داد. هم‌چنین ترفندهایی جهت نورپردازی در محیط داخلی که می‌توانند باعث طبیعی به‌نظر رسیدن نور شوند را معرفی خواهد کرد.

این دوره با نگاهی به مبحث حرکت و اینکه چطور عکاس می‌تواند مفهوم حسِ حرکت را با محو کردن بخشی از عکس و یا فیریز کردن سوژه‌ای سریع در یک عکس به بیننده منتقل کند، ادامه می‌یابد. بعد از آن مدرس به موضوعات نقطه‌ی اوج و لحظه‌ی تعیین‌کننده در عکاسی می‌رسد. هم‌چنین در تمام طول دوره هم به اهمیت برنامه‌ریزی و تحقیق در جهت خلق تصاویر تأثیرگذار پرداخته می‌شود.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۸ قسمت آموزشی از ۲۹ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش عکاسی حرفه ای - توسط نامزد جایزه‌ پولیتزر - دوبله فارسی" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

فصل ۱ مقدمه

۱

۲

فصل ۲ ضرورت های ترکیب بندی

۱

۲

۳

۴

۵

فصل ۳ اهمیت و نقش رنگ

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

فصل ۴ نور و نورپردازی

فصل ۵ حرکت

فصل ۶ لحظه ی تعیین کننده

۱

۲

فصل ۷ نتیجه گیری

۱

۲

۳

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱۱

پروفایل
مهدی تقی زاده
امتیاز من به این دوره
خوب

در یک کلام عالی


پروفایل
Payam Razi
امتیاز من به این دوره


پروفایل
رضا اعتمادرضایی
امتیاز من به این دوره
خوب

دوره خوبی بود


پروفایل
حمید جلالی
امتیاز من به این دوره
EffectivePhotographs

دوره عالی بود


پروفایل
saber asadpanah
امتیاز من به این دوره
عکاسی حرفه ای

عالی بود


پروفایل
armin shiraz
امتیاز من به این دوره


بیشتر