50% تخفیف برای همه دوره ها به مناسبت جشنواره یادگیری تابستان مشاهده_همه_تخفیفات

آموزش ویدیویی تهیه فیلم آموزشی با نرم افزار کمتازیا 9

( ۲ بررسی با میانگین ۵ امتیاز)

تولید محتوای آموزشی و الکترونیکی

۱۰۰۰۰ تومـــان
۵۰۰۰ تومـــان
تخفیف عمومی ۵۰% تخفیف
جزئیات

۱۲ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۹۷ دقیقه
حجم ۴۵۶.۸۰ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش ویدیویی تهیه فیلم آموزشی با نرم افزار کمتازیا 9" :

در این دوره با زبانی ساده و با استفاده از روش تمرین محور و پروژه محور، اقدام به آموزش تهیه فیلم آموزشی با نرم افزار کمتازیا 9 (نسخه جدید) شده است- همراه دانلود

دوره آموزشی نرم افزار کمتازیا 9 ( TeachSmith Camtasia ) در 12 جلسه برای شما آماده گردیده است

 روش کار به صورت تمرین محور و پروژه محور می باشد. نوع آموزش به زبان ساده و روان اجرا گردیده است. این دوره قابل استفاده برای کاربرانی که می خواهند عملیات میکس، صداگذاری، افکت گذاری بر روی تصاویر و فیلم می باشد و همچنین فیلمبرداری از صفحه نمایش برای تولید و تهیه محتوای آموزشی آموزش داده می شود.

 می توان با کمک نرم افزار کمتازیا بر روی تصاویر، متن، موزیک و ... همراه با افکت‌های زیبا قرار داد. این نرم افزار قابلیت های گسترده دیگری نیز دارد که در این دوره آموزشی به آنها پرداخته شده است و یکی از بهترین نرم افزارها با توانایی بالا در زمینه ضبط، میکس و مونتاژ فایل های ویدیویی مخصوصا در زمینه تهیه و ساخت ویدیو آموزشی می باشد.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۲ قسمت آموزشی از ۱۲ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش ویدیویی تهیه فیلم آموزشی با نرم افزار کمتازیا 9" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "آموزش ویدیویی تهیه فیلم آموزشی با نرم افزار کمتازیا 9" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

پیش نیازهای آموزش ویدیویی تهیه فیلم آموزشی با نرم افزار کمتازیا 9 :

پیش نیاز خاصی لازم ندارد.

هدف گذاری دوره آموزشی :

نرم افزار Camtasia محصول شرکت TechSmith می باشد. از این نرم افزار به منظور تصویر برداری از صفحه نمایش استفاده میشود؛ با استفاده از امکانات این نرم افزار می توانیم فیلم های گرفته شده از صفحه نمایش را ویرایش و علامت گذاری کرده و یا توضیحاتی به آنها اضافی کنیم. همچنین می توانیم به منظور ارزیابی کاربران، آزمونهایی را توسط این برنامه طراحی کنیم.

نکته: اگرچه نرم افزار Camtasia محیط ساده ای دارد اما تقریباً تمامی نیاز های ما را در ساخت و تولید ویدئوهای آموزشی برطرف می کند.

در این دوره آموزشی سعی شده است که کاربران را با یکی از مطرح ترین نرم افزارها برای تصویربرداری از صفحه نمایش آشنا نمایم. به کمک این دوره کاربران می توانند اقدام به تهیه محتواهای آموزشی جذاب نمایند. همچنین به کمک قابلیت های مختلف این نرم افزار قوی می توانند میکس، مونتاژ، دوبله و ... بر روی تصاویر ویدیویی، صدا و عکس را انجام دهند. (نسخه جدید)


برای چه کسی مفید است ؟

برای تمامی سطوح و کاربران گوناگون. دبیران، اساتید، دانش آموزان، شرکت های خصوصی آموزشی، تولیدکنندگان محتوای الکترونیکی و ....

ابزارهای مورد نیاز :

کامپیوتر با RAM و CPU بالا و همچنین نصب نرم افزار کمتازیا نسخه 9.0.5

فصل ۱ آموزش نرم افزار Camtasia

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲

پروفایل
راشد جلالی
امتیاز من به این دوره


پروفایل
لیلا علیجانزاده
امتیاز من به این دوره


بیشتر