50% تخفیف برای همه دوره ها به مناسبت جشنواره یادگیری تابستان مشاهده_همه_تخفیفات

آموزش ویدیویی ابزارها و قابلیت های فتوشاپ به زبان ساده

( ۱ بررسی با میانگین ۵ امتیاز)

تولید محتوای آموزشی و الکترونیکی

۱۰۰۰۰ تومـــان
۵۰۰۰ تومـــان
تخفیف عمومی ۵۰% تخفیف
جزئیات

۲۰ درس در ۱ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۵۹۷ دقیقه
حجم ۷۵۶.۸۰ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش ویدیویی ابزارها و قابلیت های فتوشاپ به زبان ساده" :

در این دوره آموزشی ویدیویی به شما نحوه کار با نرم افزار فتوشاپ و ابزارها و تکنیک های این نرم افزار را از ساده تا پیشرفته تدریس می کنیم.

"فتوشاپ" ، امروزه محبوب ترین نرم افزار در میان کاربران است، که لایه ها، فیلترها، براش، متن، اشیاء ۳D، فیلم ها و غیره را پشتیبانی می کند. در آغاز، فتوشاپ به عنوان “نمایش” برای نشان دادن تصاویر سیاه و سفید در یک صفحه نمایش تک رنگ شناخته شده بود.

کاربرد های فتوشاپ

کاربردهای فتوشاپ بخش عمده ای از محیط اطراف ما رو در بر گرفته، عکس های پرسنلی، پوستر های تبلیغاتی، کارت های ویزیت، بنر ها، سربرگها، رابط گرافیکی نرم افزار ها، جلد نشریات، تیتراژ فیلم ها، محیط گرافیکی سایت ها و… همگی برای زیباتر شدن و حتی به وجود آمدن، باید یک بار از زیر دست های هنرمند فتوشاپ عبور کنند.

بنده  با بیش از ده سال تجربه ی کاری و تخصصی در زمینه تولید محتوای الکترونیکی و کسب چندین عنوان مقام اولی در جشنواره های کشوری این اطمینان رو به شما می دهم که، تمام تجربیاتم را در این دوره بدون کم و کاست در اختیارتان قرار خواهم داد.

من، همیشه بر این باورم، یک مدرس بایستی هر آنچه که دارد را ، رو کرده و به شاگردانش منتقل کند. آموزش اگر به دور از هر گونه پنهان کاری باشد؛ می تواند معجزه کند. بنابراین ما چیزی را به عنوان فوت و فن استادی پیش خودمان نگه نخواهیم داشت، بلکه هر آنچه که تا کنون آموخته ایم و تجربه کردیم را تقدیم شما خواهیم کرد.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۲۰ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش ویدیویی ابزارها و قابلیت های فتوشاپ به زبان ساده" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "آموزش ویدیویی ابزارها و قابلیت های فتوشاپ به زبان ساده" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

پیش نیازهای آموزش ویدیویی ابزارها و قابلیت های فتوشاپ به زبان ساده :

علاقه مندی و پشتکار

هدف گذاری دوره آموزشی :

در این دوره آموزشی سعی می کنیم که شما کاربر گرامی را با عظمت های این برنامه ویرایشگر عکس و تصاویر آشنا سازیم. در تمامی برنامه های مختلف آموزشی، به یک نحوی سروکار ما با یک برنامه که بتواند نیازهای تصویری ما را برآورده کند، وجود دارد که برنامه فتوشاپ با گستردگی توانمندی های آن، بسیار عالی می تواند از عهده ویرایش برآید.

برای چه کسی مفید است ؟

این دوره آموزشی برای عکاسان، گروه های تبلیغاتی، تولید کنندگان محتوای الکترونیکی، شرکت های طراحی، دانش آموزان، دبیران، معماران و بسیاری دیگر که به دنبال کسب و کار هستند و با فتوشاپ سروکار خواهند داشت . از جمله نرم افزار هایی که می تواند به شما کمک بسیار زیادی در زمینه تولید محتوای الکترونیکی کند، نرم افزار محبوب فتوشاپ است. با حضور فتوشاپ در کنار پروژه ی شما، محتوایتان رنگ و لعاب گرفته و مخاطب پسند تر خواهد شد. بنده فراگیری آن را شدیدا به شما توصیه کرده و بر آنم تا این نرم افزار محبوب را در راستای تولید محتوای الکترونیکی، به شما آموزش دهم.

ابزارهای مورد نیاز :

سیستم با RAM و CPU نسبتاً خوب + برنامه فتوشاپ نسخه CC

فصل ۱

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
لیلا علیجانزاده
امتیاز من به این دوره


بیشتر