انیمیشن، سه بعدی، جلوه ویژه

جزئیات

۳ درس در ۱ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۹۸ دقیقه
حجم ۴۱۰.۶۱ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات دوره آموزشی :

مایا نام نرم‌افزاری برای طراحی سه بعدی است. این نرم‌افزار نخست توسط شرکت آلیاس. ویو فرانت عرضه شده‌است که در سال ۲۰۰۵ شرکت اتودسک (شرکت سازنده نرم‌افزارهای سه بعدی و انیمیشن سازی از جمله تری‌دی‌اس‌مکس و اتوکد) آن را خریداری کرد و نسخه‌های جدید مایا با نام اتودسک مایا (Autodesk MAYA) به بازار عرضه شدند.

شما در این مجموعه فیلم آموزش مایا ( Maya ) قدم‌به‌قدم و به‌صورت پیوسته و کاملا کاربردی و  با انجام پروژه‌، مایا را کاربردی فرا خواهید گرفت.

آموزش از مقدمات و ارائهٔ نکات بر روی آبجکت‌های ساده آغاز شده و سپس با توجه به یادگیری مفاهیم، در قالب مثال‌های حرفه‌ای مهارت شما تقویت و آموزش مایا تکمیل خواهد شد. 

خاطرنشان می‌کنیم که این بخش اول و معرفی از مجموعه‌ای است که علاوه بر سطوح مقدماتی، سطوح پیشرفتهٔ کار با نرم‌افزار مایا را نیز دربرمی‌گیرد، بنابراین کسانی که در این زمینه مشغول فعالیت هستند و دارای مهارت نیز می‌باشند هم می‌توانند با دیدن این مجموعه با ویژگی‌ها و تکنیک‌های جدیدی آشنا شوند.

در این مجموعه فیلم آموزش مایا شما در مباحث مدل‌سازی، ریگینگ، انیمیت، رندرینگ و نورپردازی، تکسچرینگ و داینامیک صاحب مهارت خواهید شد، که هر کدام از موارد ذکر شده در برگیرنده تکنیک‌ها و نکات بسیاری می‌باشد که در انیمیشن و جلوه‌های ویژه مورد توجه قرار گرفته و این امکان را به شما دانشجوی دوره خواهد داد تا در کمترین زمان به گنجینه‌ای ارزشمند از اصول و نکات انیمیشن‌سازی مسلط شوید و از ره‌آورد آن بتوانید با اعتماد به نفس وارد بازار کار شوی.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۳ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از ورود در آموزش قابل مشاهده است)

هدف گذاری دوره :

این دوره آموزش شما را آماده ورود به بازار کار می کند.

برای چه کسی مفید است ؟

این سری آموزش های مایا  که توسط استاد صادق وند حرفه ای آموزش داده شده است. هم مبتدی ها را تا حرفه ای شدن همراهی می کند و هم کسانی که با مایا کار می کنند می توانند از دوره های بعدی برای حرفه ای شدن استفاده کنند.

فصل ۱ فیلم آموزش Maya

۱

۲

۳

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر