۱۴۰۰۰۰ تومـــان
۷۰۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۵۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۳۳ درس در ۷ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۱۷۹ دقیقه
حجم ۶۱۰.۱۷ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش انیمیت کاراکتر در مایا (دوبله از لیندا)" :

اینکه شخصیتی را به راه رفتن در آوریم یک چیز، و اینکه به راه رفتن شخصیت دهیم چیز دیگری. در این فیلم انیمیت کاراکتر در مایا آموزش داده می شود.

در این دوره با آموزش اصول و مقدمات شخصیت دهی به انیمیشن در مایا محصول شرکت لیندا با دوبله فارسی در خدمت شما هستیم. در این آموزش جورج مستری (George Maestri) شما را با اصول و مقدمات شخصیت دهی به انیمیشن در مایا با استفاده از پویانمایی و حرکات راه رفتن و پریدن و دویدن و .. آشنا می کند.

اینکه شخصیتی را به راه رفتن در آوریم یک چیز است و اینکه به راه رفتن شخصیت دهیم چیزی دیگر؛ اما این کار نه غیر ممکن است و نه محدود و مختص نرام افزار. در واقع فنون حرکتی در این بخش در انواع انیمیشن ها قابل اجرا هستند: انیمیشن های ۲بعدی،۳ بعدی، نقاشی دستی یا دیجیتال. تنها کاری که باید انجام دهید ایجاد شخصیت است. جورج مستری در این آموزش به شما نشان خواهد داد که چگونه کاراکتری را به راه رفتن، دویدن و پرش درآورده و در طول داستان خود متحرک سازید.

موضاعات شامل:

- انیمیت کردن قسمت های بالایی و پایینی بدن، بازوان و پاها
- ایجاد وزن در کاراکتر
- تنظیم زمانبندی در چرخه ی راه رفتن
- نقطه ی شروع و پایان در راه رفتن
- ایجاد شخصیت
- انیمیت کردن دو و پرش

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۶ قسمت آموزشی از ۳۳ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش انیمیت کاراکتر در مایا (دوبله از لیندا)" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

فصل ۱ معرفی

۱

۲

فایل های تمرین در ضمیمه این قسمت موجود است.

۳

فصل ۲ پویانمایی راه رفتن

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

فصل ۳ پالایش راه رفتن

فصل ۴ پویانمایی دویدن

فصل ۵ پویانمایی دویدن سریع

فصل ۶ پریدن

فصل ۷ جمع بندی

۱

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
reza alipour
امتیاز من به این دوره
عالی


بیشتر