آموزش ویدیویی maya طراحی تصادف خودرو - جلوه بصری مایا vfx بخش: پنجم

انیمیشن، سه بعدی، جلوه ویژه

۳۰۰۰۰ تومـــان
۲۱۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۳۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟

ضمانت بازگشت وجه در صورت نارضاینی

دسترسی دائمی به آموزش

پشتیبانی و ارتباط با مدرس

امکان دانلود و پخش آنلاین

جزئیات آموزش

۳ درس در ۱ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۶۴ دقیقه
حجم ۳۵۹.۳۰ مگابایت

توضیحات "آموزش ویدیویی maya طراحی تصادف خودرو - جلوه بصری مایا vfx بخش: پنجم" :

در این دوره آموزشی شما با نحوه داینامیک یا متحرک سازی در نرم افزار maya آشنا می شویم و به صورت پروژه محور طراحی تصادف خودرو با مانع را شبیه سازی می کنم.

در این دوره آموزشی قصد داریم با استفاده از نرم افزار قدرتمند maya نحوه شبیه سازی تصادف یک خودرو با مانع سخت را به صورت کاملا پروژه محور به شما آموزش دهیم.

این دوره آموزشی بخشی از یک بسته آموزشی شامل آموزش‌های بسیار مناسب و کاربردی است که در 8 بخش آماده شده است و تمام مباحث داینامیک در maya از قبیل ترنسفورم شدن یک خانه، ایجاد افکت‌های نوری مانند رعد و برق، آتش، تصادف اجسام صلب و تخریب آنها و شبیه‌سازی حرفه‌ای و طبیعی سیالات را شامل می‌شود. در این بخش شما با نحوه شبیه سازی تصادف یک خودرو با مانع سخت آشنا می شوید. برای مشاهده و یادگیری بخش های دیگر می توانید در صفحه مدرس آموزش "امین صادقوند" دیگر قسمت ها و دوره های آموزشی را مشاهده کنید.

امید است که این آموزش‌ها به خوبی به شما عزیزان برای فرا گرفتن مبحث جذاب دینامیک‌ها و آغاز راه حرفه‌ای شدن در maya کمک کند

جلوه‌های بصری (VFX) در صنعت ساخت فیلم به اقداماتی برای ایجاد و یا دستکاری در نماهای مختلف گفته می‌شود. جلوه‌های بصری در واقع ترکیبی از نماهای واقعی و تصاویر غیرواقعی از محیط است و به دلیل اینکه ساخت محیط واقعی به آن شکل، غیرعملی، گران و خطرناک است از جلوه‌های بصری استفاده می‌شود. امروزه این تصاویر با استفاده از نرم‌افزارهای ساخت پویانمایی و شبیه‌سازی رایانه‌ای همچون مایا انجام می‌شود.

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش ویدیویی maya طراحی تصادف خودرو - جلوه بصری مایا vfx بخش: پنجم" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای آموزش ویدیویی maya طراحی تصادف خودرو - جلوه بصری مایا vfx بخش: پنجم :

براي مشاهده و يادگيري آموزش‌هايي در همين زمينه از طريق لينک‌هاي زير مشاهده کنيد:

فيلم آموزش مايا - بخش اول : معرفي
فيلم آموزش مايا - بخش دوم: آموزش مدلسازي
فيلم آموزش مايا - بخش سوم: متحرک سازي يا انيميشن
فيلم آموزش مايا - بخش چهارم: دايناميک
فيلم آموزش مايا - بخش پنجم: رندرينگ و نورپردازي

فصل ۱ شبیه سازی تصادف خودرو با جسم سخت

۱

۲

۳

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر