جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها

فیلم آموزش داینامیک ریگ کردن رعد و برق - جلوه بصری مایا vfx بخش: دوم

انیمیشن، سه بعدی، جلوه ویژه

۴۰۰۰۰ تومـــان
۱۲۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۷۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر

جزئیات آموزش

۴ درس در ۱ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۸۳ دقیقه
حجم ۲۲۸.۷۳ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "فیلم آموزش داینامیک ریگ کردن رعد و برق - جلوه بصری مایا vfx بخش: دوم" :

در این دوره آموزشی قصد داریم با استفاده از نرم افزار قدرتمند مایا نحوه شبیه سازی یا همان VFX یک رعد و برق را به شما آموزش دهیم.-با دانلود آموزش

 در این آموزش با یک روش خیلی خوب برای ساخت و مدیریت کردن یک رعد برق آشنا می شوید و هر زمان که مایل باشید شما می‌توانید شکل بوجود آمدن رعد و برق را عوض کنید.

این بسته آموزشی شامل آموزش‌های بسیار مناسب و کاربردی است که در 8 بخش آماده شده است و تمام مباحث داینامیک در مایا از قبیل ترنسفورم شدن یک خانه، ایجاد افکت‌های نوری مانند رعد و برق، آتش، تصادف اجسام صلب و تخریب آنها و شبیه‌سازی حرفه‌ای و طبیعی سیالات را شامل می‌شود.

امید است که این آموزش‌ها به خوبی به شما عزیزان برای فرا گرفتن مبحث جذاب دینامیک‌ها و آغاز راه حرفه‌ای شدن در مایا کمک کند

جلوه‌های بصری (VFX) در صنعت ساخت فیلم به اقداماتی برای ایجاد و یا دستکاری در نماهای مختلف گفته می‌شود. جلوه‌های بصری در واقع ترکیبی از نماهای واقعی و تصاویر غیرواقعی از محیط است و به دلیل اینکه ساخت محیط واقعی به آن شکل، غیرعملی، گران و خطرناک است از جلوه‌های بصری استفاده می‌شود. امروزه این تصاویر با استفاده از نرم‌افزارهای ساخت پویانمایی و شبیه‌سازی رایانه‌ای همچون مایا انجام می‌شود. 

این سری از دوره های آموزشی (جلوه های بصری در مایا) به صورت پروژه محور انجام می شود ولی در کنار آن امکانات پیشرفته و قدرمتند نرم افزار مایا هم آموزش داده می شود.

سرفصل ها این دوره آموزشی :

1- آموزش Paint Effect به صورت پیشرفته
2- ساخت کنترل و مدیریت یک رعد و برق
3- نحوه صحیح ریگ کردن رعد و برق با استفاده از ابزارهای Paint Effect

توضیحات: فایل پروژه مربوط به این دوره‌‌ی آموزش در قسمت توضیحات قسمت یک قرارداده شده است.


توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۴ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "فیلم آموزش داینامیک ریگ کردن رعد و برق - جلوه بصری مایا vfx بخش: دوم" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

فصل ۱ آموزشساخت و ریگ کردن رعد و برق

۱

فایل پروژه در این قسمت می باشد.

۲

۳

۴

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر