فیلم آموزش انیمیت و ترنسفورم شدن خانه - جلوه بصری در مایا vfx بخش: ا

انیمیشن، سه بعدی، جلوه ویژه

۳۰۰۰۰ تومـــان
۹۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۷۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۶ درس در ۱ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۱۲۱ دقیقه
حجم ۱۰۱۰.۵۴ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "فیلم آموزش انیمیت و ترنسفورم شدن خانه - جلوه بصری در مایا vfx بخش: ا" :

در این دوره آموزش مایا در معماری می خواهیم نحوه انیمیت کردن در کار های معماری را به صورت حرفه ای به شما آموزش دهیم.-با دانلود آموزش

این دوره آموزشی بخشی از یک بسته آموزشی شامل آموزش‌های بسیار مناسب و کاربردی است که در 8 بخش آماده شده است و تمام مباحث داینامیک در مایا از قبیل ترنسفورم شدن یک خانه، ایجاد افکت‌های نوری مانند رعد و برق، آتش، تصادف اجسام صلب و تخریب آنها و شبیه‌سازی حرفه‌ای و طبیعی سیالات را شامل می‌شود. یک بخش از آن 8 قسمت را در این دوره آموزشی آورده ایم. بخش های دیگر هم با منتشر شدن می توانید در صفحه مدرس آموزش ها یعنی امین صادقوند مدرس این آموزش ها ببینید.

امید است که این آموزش‌ها به خوبی به شما عزیزان برای فرا گرفتن مبحث جذاب دینامیک‌ها و آغاز راه حرفه‌ای شدن در مایا کمک کند

جلوه‌های بصری (VFX) در صنعت ساخت فیلم به اقداماتی برای ایجاد و یا دستکاری در نماهای مختلف گفته می‌شود. جلوه‌های بصری در واقع ترکیبی از نماهای واقعی و تصاویر غیرواقعی از محیط است و به دلیل اینکه ساخت محیط واقعی به آن شکل، غیرعملی، گران و خطرناک است از جلوه‌های بصری استفاده می‌شود. امروزه این تصاویر با استفاده از نرم‌افزارهای ساخت پویانمایی و شبیه‌سازی رایانه‌ای همچون مایا انجام می‌شود.

این سری از دوره های آموزشی (جلوه های بصری در مایا) به صورت پروژه محور انجام می شود ولی در کنار آن امکانات پیشرفته و قدرمتند نرم افزار مایا هم آموزش داده می شود. در این آموزش شما با نحوه به‌وجود آمادن یک خانه مسکونی با روش انیمیت متفاوت با زمان بندی خاص آشنا خواهید شد و از مایا در معماری استفاده خواهید کرد.

سرفصل ها این دوره آموزش مایا در معماری :

1- آموزش اصول انیمیت در معماری در مایا
2- آموزش ساحت Offset برای اشیاء
3- چیدماندهی به خانه
4- آموزش رندر و خروجی نهایی

توضیحات : فایل پروژه مربوط به این دوره‌‌ی آموزش در قسمت توضیحات قسمت یک قرارداده شده است.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۶ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "فیلم آموزش انیمیت و ترنسفورم شدن خانه - جلوه بصری در مایا vfx بخش: ا" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای فیلم آموزش انیمیت و ترنسفورم شدن خانه - جلوه بصری در مایا vfx بخش: ا :

برای مشاهده و یادگیری آموزش‌هایی در همین زمینه از طریق لینک‌های زیر مشاهده کنید:

فیلم آموزش مایا - بخش اول : معرفی
فیلم آموزش مایا - بخش دوم: آموزش مدلسازی
فیلم آموزش مایا - بخش سوم: متحرک سازی یا انیمیشن
فیلم آموزش مایا - بخش چهارم: داینامیک
فیلم آموزش مایا - بخش پنجم: رندرینگ و نورپردازی

فصل ۱ آموزش ترنسفورم شدن یک خانه

۱

فایل پروژه در این قسمت می باشد.

۲

۳

۴

۵

۶

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر