جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها

بازاریابی محتوایی

جزئیات آموزش

۵ درس در ۱ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۳۱ دقیقه
حجم ۳۸.۱۸ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش ویدیویی روش‌های اجرایی در مدیریت منابع انسانی" :

مهدی سیاح نیا، مشاور و مدرس در حوزه مدیریت منابع انسانی در این دروه به مدیران منابع انسانی و صاحبان کسب و کار برای اجرای اصول نوین مدیرییتی می آموزد

من مهدی سیاح نیا، مشاور و مدرس در حوزه مدیریت منابع انسانی هستم و از جمله فعالیت‌هایم کمک به مدیران منابع انسانی و صاحبان کسب و کار برای اجرای اصول نوین مدیریت منابع انسانی در سازمان خودشان متمرکز است. در زمان تدریس تلاش می‌کنم تا مفاهیم آکادمیک را با بیانی ساده بیان کنم و تجربیات خودم را در زمینه اجرای این موارد بیان کنم.

سر فصل هایی که در این دوره آموزشی خواهیم آموخت:

1. فرآیندهای مدیریت منابع انسانی
2. روش های کارمندیابی (چند روش برای جذب منابع انسانی)
3. چرا استفاده از تست MBTI‎ در مراحل استخدام کار اشتباهی است؟ (تست شخصیت MBTI یا آزمون شخصیت مایرز و بریگز، یکی از معروف ترین آزمون های شخصیتی در آمریکا هستند که اخیراً به دلیل رسانه ای شدن برخی ایرادات در معرض انتقادات شدیدی قرار گرفته است، زیرا شواهد قابل توجهی نشان می دهد که نتایج آزمون عمدتاً بی معنی است. ولی با این وجودمتاسفانه بعضی از کارفرمایان در ایران هم از این تست برای استخدام استفاده می کنند که مطالعات جهانی بطور قطع این نوع استفاده را رد می کند.)
4. هشت خطای متداول در حوزه مدیریت عملکرد کارکنان (8 اشتباه متداول در حوزه مدیریت عملکرد را خدمت شما معرفی می کنیم. اطلاع از این موارد باعث خواهد شد مراقب باشیم به این موارد دچار نشویم.)
5. چالش های پیش روی مدیریت منابع انسانی (اگر مدیران منابع انسانی چالش های امروز مدیریت منابع انسانی را برطرف نکنند، مشروعیت مدیریت منابع انسانی در آینده به خطر خواهد افتاد. تنها راه ایجاد مشروعیت برای مدیریت منابع انسانی، تمرکز بر کمک به اهداف کسب و کارها از طریق منابع انسانی است.)


توجه: پس از ورود به "آموزش ویدیویی روش‌های اجرایی در مدیریت منابع انسانی" می توانید فیلم های آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید.

هدف گذاری آموزش ویدیویی روش‌های اجرایی در مدیریت منابع انسانی :

با دیدن این کلیپ آموزشی کلیه فرآیندهای ضروری در حوزه مدیریت منابع انسانی را خواهید دانست و برای اجرای هر مورد برنامه‌ریزی خواهید کرد.

برای چه کسی مفید است ؟

مدیران و کارشناسان منابع انسانی

فصل ۱ روش‌های اجرایی در مدیریت منابع انسانی

۱

در فایل آموزشی فرآیند های مدیریت منابع انسانی را شرح داده ایم در آموزشی های بعدی هر یک از موارد با جزییات بیان خواهد شد.

۲

مهدی سیاح نیا در این کلیپ کوتاه چند روش جذب منابع انسانی را معرفی می کند.

۳

تست شخصیت MBTI یا آزمون شخصیت مایرز و بریگز، یکی از معروف ترین آزمون های شخصیتی در آمریکا هستند که اخیراً به دلیل رسانه ای شدن برخی ایرادات در معرض انتقادات شدیدی قرار گرفته است، زیرا شواهد قابل توجهی نشان می دهد که نتایج آزمون عمدتاً بی معنی است. ولی با این وجودمتاسفانه بعضی از کارفرمایان در ایران هم از این تست برای استخدام استفاده می کنند که مطالعات جهانی بطور قطع این نوع استفاده را رد می کند.

۴

در این فایل آموزشی 8 اشتباه متداول در حوزه مدیریت عملکرد را خدمت شما معرفی می کنیم. اطلاع از این موارد باعث خواهد شد مراقب باشیم به این موارد دچار نشویم.

۵

اگر مدیران منابع انسانی چالش های امروز مدیریت منابع انسانی را برطرف نکنند، مشروعیت مدیریت منابع انسانی در آینده به خطر خواهد افتاد. تنها راه ایجاد مشروعیت برای مدیریت منابع انسانی، تمرکز بر کمک به اهداف کسب و کارها از طریق منابع انسانی است.

امتیاز کلی دوره

( ۴.۳۳)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۳

پروفایل
مصطفی بحرینی
امتیاز من به این دوره


پروفایل
علي اعتباري
امتیاز من به این دوره


پروفایل
امیر عصاری
امتیاز من به این دوره


بیشتر