جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها
۴۷۰۰۰ تومـــان
۱۸۸۰۰ تومـــان
خریـد با ۶۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر

جزئیات آموزش

۱۶ درس در ۵ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۴۸ دقیقه
حجم ۴۳۲.۸۰ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش ویدیویی مذاکره استراتژیک - دوبله فارسی از لیندا" :

در این دوره آموزشی مایک فیگیلیو، در 50 دقیقه ابزار و مهارت‌های مذاکره‌ ای ساده و موثر را آموزش می دهد و اصول مذاکره استراتژیک بیان می کند-همراه دانلود آموزش

یادگیری مهارت های و اصول مذاکره استراتژیک به شما برای رسیدن به آنچه که می خواهید کمک می کند و در عین حال باعث ایجاد روابط بهتر با همکاران،کارفرمایان، شرکای کسب و کار و تهیه کنندگان می شود.

 در این دوره مشاور رهبری و مربی مایک فیگیلیو، ابزار و مهارت های مذاکره ای ساده و موثر را با شما درمیان می گذارد. او به چهار مرحله اصلی چرخه ی مذاکره می پردازد و چگونگی ارزیابی وضعیتتان، جمع آوری اطلاعات، معامله و مذاکره کردن و همچنین ارزیابی و یادگیری تجربیات را توضیح می دهد و همینطور دام های متداول مذاکره رو توضیح می دهد و به شما آموزش می دهد که چه کار می توانید انجام دهید تا از آنها دوری کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۳ قسمت آموزشی از ۱۶ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش ویدیویی مذاکره استراتژیک - دوبله فارسی از لیندا" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

فصل ۱ بررسی وضعیت

۱

۲

۳

۴

فصل ۲ جمع آوری داده

۱

۲

۳

۴

فصل ۳ انجام معامله

فصل ۴ اندازه گیری و تعدیل

فصل ۵ نتیجه گیری

۱

۲

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۳

پروفایل
حمید اسدپور
امتیاز من به این دوره


پروفایل
علي بيگلري
امتیاز من به این دوره


پروفایل
hamid heidari
امتیاز من به این دوره
عالی

عالی


بیشتر