۱۹۰۰۰ تومـــان
۱۳۳۰۰ تومـــان
۱ خریــــد
با تخفیف ۳۰ درصد باقی مانده
جزئیات

۱۳ درس در ۴ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۳۹ دقیقه
حجم ۲۲۱.۸۲ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش ویدیویی برنامه ریزی و تهیه طرح بازاریابی - دوبله فارسی از لیندا" :

می خواهید برای پیشرفت کسب و کار خود بازاریابی کنید ولی نمی دانید از کجا شروع کنید؟ در این دوره یاد بگیرید که طرح بازاریابی (برنامه بازاریابی) خود را تهیه کنید.

یک طرح و نقشه منسجم باعث میشود تلاش های بازاریابی موفق تر باشند. این دوره به کسب و کار های حرفه ای کمک خواهد کرد تا یک برنامه بازاریابی خوب را تهیه کنند و به کار گیرند.

 یاد بگیرید که چگونه یک تیم را برای نوشتن یک طرح بازاریابی جمع آوری کنید، بازار موجود را ارزیابی کنید و اجزای طرح را به قسمت های متمرکز تر بشکنید. نویسنده درو بوید هم توصیه هایی را در مورد چگونگی ارایه و انجام طرح در سراسر یک سازمان را پیشنهاد میدهد.

مباحث عبارتند از:

برنامه ریزی برای یک کمپین بازاریابی
نوشتن ارزیابی موقعیت
نوشتن استراتژی، تاکتیک و بخش بودجه برنامه
به کار بردن طرح خود

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۵ قسمت آموزشی از ۱۳ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش ویدیویی برنامه ریزی و تهیه طرح بازاریابی - دوبله فارسی از لیندا" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

آموزش ویدیویی برنامه ریزی و تهیه طرح بازاریابی - دوبله فارسی از لیندا برای چه کسی مفید است ؟

برای صاحبان کسب و کار که می خواهند برای افزایش سود طرح بازاریابی تهیه کنند تا مطابق با آن و از روی برنامه پیش بروند و به موفقیت و سود بیشتر دست پیدا کنند.

فصل ۱ معرفی

۱

۲

فصل ۲ آماده سازی طرح بازاریابی

۱

۲

۳

فصل ۳ نوشتن طرح بازاریابی

فصل ۴ استفاده از طرح بازاریابی

۱

۲

۳

امتیاز کلی دوره

( ۴)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
محمد امین
امتیاز من به این دوره
بدون عنوان

خوبه


بیشتر