آموزش انسیس فلوئنت - بخش دوم - طراحی جریان خارجی سیال روی سیلندر داغ

۴۰۰۰۰ تومـــان
جزئیات

۲ درس در ۱ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۳۰ دقیقه
حجم ۵۶.۴۳ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش انسیس فلوئنت - بخش دوم - طراحی جریان خارجی سیال روی سیلندر داغ" :

در بخش دوم دوره آموزشی ویدیویی آموزش انسیس فلوئنت (Ansys Fluent) شما با طراحی سیلندر دوبعدی با جریان خارجی سیال آشنا می شوید

این ویدیو مربوط به طراحی جریان خارجی سیال روی سیلندر داغ می باشد

این دوره مربوط به طراحی جریان خارجی سیال روی سیلندر داغ می باشد. این کلیپ شامل نحوه طراحی شکل هندسی و مش بندی هندسه مورد نطر و همچنین تعیین شرایط مرزی و حل مسئله می باشد. و در آخر تمامی اطلاعات مورد نیاز از جمله کانتور و وکتور و ... می باشد.

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش انسیس فلوئنت - بخش دوم - طراحی جریان خارجی سیال روی سیلندر داغ" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "آموزش انسیس فلوئنت - بخش دوم - طراحی جریان خارجی سیال روی سیلندر داغ" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۲ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از ورود در آموزش قابل مشاهده است)

فصل ۱ آموزش Ansys Fluent (انسیس فلوئنت)

۱

۲

این ویدیو مربوط به طراحی جریان خارجی سیال روی سیلندر داغ می باشد. این کلیپ شامل نحوه طراحی شکل هندسی و مش بندی هندسه مورد نطر و همچنین تعیین شرایط مرزی و حل مسئله می باشد. و در آخر تمامی اطلاعات مورد نیاز از جمله کانتور و وکتور و ... می باشد.

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر