یلداتون مبارک، به مناسبت یلدا تا 65% درصد تخفیف ویژه ... مشاهده_همه_تخفیفات logo

آموزش ویدیویی انسیس فلوئنت طراحی مبدل حرارتی با لوله مربعی آرایش مربعی

۴۰۰۰۰ تومـــان
۲۴۰۰۰ تومـــان
تخفیف عمومی ۴۰ درصد
جزئیات

۲ درس در ۱ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۱۱ دقیقه
حجم ۲۷.۲۳ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش ویدیویی انسیس فلوئنت طراحی مبدل حرارتی با لوله مربعی آرایش مربعی" :

در این آموزش ویدیو کوتاه شما با نحوه طراحی مبدل حرارتی صفحه ای با آرایش مربعی در نرم افزار انسیس فلوئنت (Ansys Fluent) آشنا می شوید.

در این ویدیو نحوه آموزش طراحی مبدل حرارتی صفحه ای با آرایش مربعی را در حالت گذرا با معادلات توربولانسی K-e را  فرا خواهیم گرفت. در این کلیپ نحوه طراحی هندسه شکل و مش بندی هندسه مورد نظر و همچنین اطلاعات مربوط به سخت افزار و همچنین شرایط مرزی را فراخواهیم گرفت.

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش ویدیویی انسیس فلوئنت طراحی مبدل حرارتی با لوله مربعی آرایش مربعی" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "آموزش ویدیویی انسیس فلوئنت طراحی مبدل حرارتی با لوله مربعی آرایش مربعی" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۲ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از ورود در آموزش قابل مشاهده است)

هدف گذاری آموزش ویدیویی انسیس فلوئنت طراحی مبدل حرارتی با لوله مربعی آرایش مربعی :

هدف از انجام این پروژه آشنایی با آرایش مربعی مبدل های حرارتی صفحه ای می باشد

برای چه کسی مفید است ؟

کلیه دانشجویان مهندسی

فصل ۱ آموزش طراحی مبدل حرارتی صفحه ای با آرایش مربعی

۱

۲

در این ویدیو نحوه آموزش طراحی مبدل حرارتی صفحه ای با آرایش مربعی را در حالت گذرا با معادلات توربولانسی K-e را فرا خواهیم گرفت. در این کلیپ نحوه طراحی هندسه شکل و مش بندی هندسه مورد نظر و همچنین اطلاعات مربوط به سخت افزار و همچنین شرایط مرزی را فراخواهیم گرفت.

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر