50% تخفیف برای همه دوره ها به مناسبت جشنواره یادگیری تابستان مشاهده_همه_تخفیفات

آموزش انسیس فلوئنت - بخش اول- طراحی و ترسیم سیال در کانال با صفحات گرم

۴۰۰۰۰ تومـــان
۲۰۰۰۰ تومـــان
تخفیف عمومی ۵۰% تخفیف
جزئیات

۴ درس در ۱ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۴۵ دقیقه
حجم ۸۴.۸۳ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش انسیس فلوئنت - بخش اول- طراحی و ترسیم سیال در کانال با صفحات گرم" :

در بخش اول دوره آموزشی مقدماتی انسیس فلوئنت ANSYS Fluent شما با نحوه طراحی و ترسیم سیال برای جریان داخل کانال بسته با صفحات گرم آشنا می شوید.

آموزش مقدماتی انسیس فلوئنت برای نحوه ترسیم شکل هندسی کانال مستطیلی ساده و مش بندی شکل هندسی و شرایط مرزی و همچنین حل مسئله و جواب های خروجی مسئله

نرم افزارفلوئنت همان نرم افزار انسیس فلوئنت است، درسال 2006 شرکت انسیس نرم افزار فلوئنت را میخرد و از آن سال به بعد به آن انسیس فلوئنت می گویند.


در گام اول این آموزش فلوئنت شما با نحوه طراحی کردن شکل هندسی با ansys fluent آشنا می شوید.

سپس با نحوه مش بندی و شبکه بندی 

و در نهایت در Fluent تعیین شرایط مرزی و معادلات حل گر مسئله را فرا خواهید گرفت.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۴ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش انسیس فلوئنت - بخش اول- طراحی و ترسیم سیال در کانال با صفحات گرم" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "آموزش انسیس فلوئنت - بخش اول- طراحی و ترسیم سیال در کانال با صفحات گرم" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

فصل ۱ آموزش انسیس فلوئنت ANSYS FLUENT

۱

۲

آموزش مقدماتی انسیس فلوئنت برای نحوه ترسیم شکل هندسی کانال مستطیلی ساده و مش بندی شکل هندسی و شرایط مرزی و همچنین حل مسئله و جواب های خروجی مسئله

۳

۴

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر