آموزش انسیس فلوئنت - طراحی مبدل حرارتی با لوله مربعی با آرایش مثلثی

۴۰۰۰۰ تومـــان
۲۸۰۰۰ تومـــان
۴ خریــــد
با تخفیف ۳۰ درصد باقی مانده
جزئیات

۲ درس در ۱ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۱۶ دقیقه
حجم ۳۹.۰۸ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش انسیس فلوئنت - طراحی مبدل حرارتی با لوله مربعی با آرایش مثلثی" :

در این آموزش ویدیویی شما با نحوه نحوه ترسیم و طراحی مبدل حرارتی صفحه ای با لوله های مربعی شکل و با آرایش مثلثی را فرا خواهید گرفت.

در این فیلم نحوه طراحی و مش بندی و تنظیم شرایط مرزی و معادلات حاکم بر مسئله و شرایط اولیه هندسه مورد نظر با شرایط حل گذرا می باشد. و در آخر نتایج خروجی مربوط به این سیستم نمایش و تدریس می شود.

این ویدیو شامل مباحث زیر می باشد:

طراحی و مش بندی هندسه
تعیین شرایط مرزی و معادلات حلگر مسئله و الگوریتم های حل برای مبدل حرارتی صفحه ای با لوله های مربعی شکل داغ با آرایش مثلثی
کانتورها و وکتورهای مسئله برای حل گذرا بدست می آید
طراحی جریان سیال آب روی لوله های داغ مبدل حرارتی صفحه ای

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۲ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش انسیس فلوئنت - طراحی مبدل حرارتی با لوله مربعی با آرایش مثلثی" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "آموزش انسیس فلوئنت - طراحی مبدل حرارتی با لوله مربعی با آرایش مثلثی" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

هدف گذاری آموزش انسیس فلوئنت - طراحی مبدل حرارتی با لوله مربعی با آرایش مثلثی :

هدف این فیلم آموزشی بدست آوردن میزان انتقال حرارت و کانتور و وکتورهای جریان و مقایسه آنها با یکدیگر

ابزارهای مورد نیاز :

انسیس فلوئنت

فصل ۱ طراحی مبدل حرارتی صفحه ای

۱

۲

در این فیلم نحوه طراحی و مش بندی و تنظیم شرایط مرزی و حلگر و معادلات حاکم بر مسئله و شرایط اولیه هندسه مورد نظر با شرایط حل گذرا می باشد. و در آخر نتایج خروجی مربوط به این سیستم نمایش و تدریس می شود.

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر