جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها

دوره آموزشی راهکارهای اشتغال فوری دانشجویان پس از فارغ التحصیلی

مدرس و سخنران در حوزه اشتغال،رشد کسب و کار و افزایش درآمد

۱۹۰۰۰ تومـــان
۵۷۰۰ تومـــان
خریـد با ۷۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر

جزئیات آموزش

۱۰ درس در ۱ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۶۶ دقیقه
حجم ۱۰۳.۱۴ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "دوره آموزشی راهکارهای اشتغال فوری دانشجویان پس از فارغ التحصیلی" :

در این دوره آموزشی شما می آموزید که چگونه زود کار پیدا کنیم ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی که می خواهند به سرعت پس از فارغ التحصیلی کار پیدا کنند..

در این محصول آموزشی می خوایم به بررسی اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی بپردازیم. می خوایم بررسی کنیم چه اتفاقی می افته که یک فرد با هزار امید و آرزو وارد دانشگاه میشه و بعد از فارغ التحصیلی می بینه که جایی نیست که بره مشغول به کار بشه و در واقع صاحب شغل نمیشه. در این محصول آموزشی می خوایم کاملا این موضوع رو بررسی کنیم و به تمام نکات و جوانب اون بپردازیم و راهکارهای اساسی اون رو معرفی کنیم. من بهتون قول میدم اگر این محصول آموزشی رو حداقل چهار بار با دقت نگاه کنید و نکات گفته شده در اون رو رعایت کنید صد درصد بعد از فارغ التحصیلی صاحب شغل و درآمد خواهید شد.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۴ قسمت آموزشی از ۱۰ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "دوره آموزشی راهکارهای اشتغال فوری دانشجویان پس از فارغ التحصیلی" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

دوره آموزشی راهکارهای اشتغال فوری دانشجویان پس از فارغ التحصیلی برای چه کسی مفید است ؟

اگر دانشجو هستید این آموزش می تواند مسیر پیش روی شما را شفاف کند و آگاهی لازم را به شما بدهد تا بعد از فارق التحصیلی تازه به فکر اقداماتی راهگشا نباشید.

اگر فارق التحصیل هستید این آموزش می تواند آگاهی شما از مسیر را بالا ببرد و بیاموزد که چه اقداماتی برای اشتغال مورد نیاز است.

فصل ۱ دوره آموزش یافتن سریع شغل پس از فراغت تحصیل

۱

۲

دو کتاب "اثر مرکب" و "بیندیشید و ثروتمند شوید" حتما مطالعه شود.

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

توی صحرا گاو بنفش به چشم میاد.

۱۰

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر