مدرس و سخنران در حوزه اشتغال،رشد کسب و کار و افزایش درآمد

۲۹۰۰۰ تومـــان
۸۷۰۰ تومـــان
خریـد با ۷۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۲۱ درس در ۱ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۱۴۷ دقیقه
حجم ۱۸۶.۱۹ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "چگونه با تدریس در اینترنت درآمد کسب کنیم؟ - مدرس پردآمد شوید" :

در این دوره آموزشی مدرسین و سخرانان یاد خواهند گرفت که چگونه از محصولات آموزشی که تولید می کنند درآمد بیشتری کسب نمایند و آموزش های خود را در اینترنت بفروشند

این دوره آموزشی همانگونه که از عنوان آن مشخص است ویژه مدرسین و سخنرانان است و به آنها کمک می کند تا درآمد خود را افزایش دهند. مدرس های بسیار زیادی هستند که آموزش های خوبی دارند اما نمی توانند به درستی آنها را به منابع کسب درآمد تبدیل نمایند و به راحتی از فرصت های زیادی گذر می کنند.

مدرسین بسیار زیادی هستند که هنوز به شیوه سنتی به آموزش دادن به دیگران می پردازند. مدرسان بسیار زیادی هستند که تنها از یک فرمت آموزشی استفاده می نمایند و هنوز نمی دانند که می توانند از برگزاری یک دوره آموزشی مادام العمر درآمد داشته باشند. سایت های زیادی هستند که مدرسان و سخنرانان آموزشی می توانند از آن درآمد کسب نمایند ولی متأسفانه غالب مدرسان و سخنرانان از آن بی اطلاع هستند و به همین خاطر منابع درآمدی بسیار زیادی را از دست می دهند.

در این دوره آموزشی به طور کامل این فرصت ها مورد بررسی قرار گرفته و مدرسین و سخنرانان عزیز متوجه خواهند شد که چگونه می توانند درآمد خود را تا حد قابل توجهی افزایش دهند.

موارد ذکر شده در این دوره آموزشی قبلا توسط تیم ما اجرا شده و از آنها نتیجه گرفته ایم وبه همین خاطر با اطمینان این آموزش را تهیه کرده ایم.

یقین داریم که این دوره آموزشی می تواند درآمد مدرسان و سخنرانانی که در حوزه آموزش فعالیت داشته و یادگیری مهارت یا مهارت هایی را به دیگران می آموزند افزایش خواهد داد ولی با همه این تفاسیر پیشنهاد می کنیم حتما ویدیوی معرفی و فایل های رایگان دوره را مشاهده نمایید تا متوجه شوید که آیا این دوره آموزشی برای شما مناسب می باشد یا خیر؟


فایل های صوتی دوره در قسمت فایل های همراه دوره برای شما قرارداده شده تا در هنگام ورزش، پیاده روی، رانندگی و ... بتوانید از آن استفاده نمائید. (در فایل ضمیمه قسمت دوم آموزش برای دانلود قرار داده شده است)

اسلایدهای مربوط به دوره آموزشی نیز برای بهره بردن کامل از این دوره آموزشی در قسمت فایل های همراه دوره قرار داده شده است. (در فایل ضمیمه قسمت اول آموزش برای دانلود قرار داده شده است)توجه: با اطمینان دوره آموزشی "چگونه با تدریس در اینترنت درآمد کسب کنیم؟ - مدرس پردآمد شوید" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

هدف گذاری چگونه با تدریس در اینترنت درآمد کسب کنیم؟ - مدرس پردآمد شوید :

آموزش مدرسین برای کسب درآمد خوب از مهارت هایشان

برای چه کسی مفید است ؟

این دوره آموزشی می تواند درآمد مدرسان و سخنرانانی که در حوزه آموزش فعالیت داشته و یادگیری مهارت یا مهارت هایی را به دیگران می آموزند افزایش دهد.

فصل ۱ مدرس پردرآمد - ویژه مدرسین و سخنرانان

۱

اسلایدهای مربوط به دوره را می توانید از این قسمت دانلود کنید

۲

فایل های صوتی دوره آموزشی در ضمیمه این قسمت قرار داده شده که می توانید این دوره را به صورت صوتی هم گوش دهید.

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر