50% تخفیف برای همه دوره ها به مناسبت آغاز فصل گرم تابستان مشاهده_همه_تخفیفات

دوره آموزشی چگونه کار پیدا کنیم - توصیه های کاربردی برای جویندگان کار

مدرس و سخنران در حوزه اشتغال،رشد کسب و کار و افزایش درآمد

۱۴۰۰۰ تومـــان
۷۰۰۰ تومـــان
تخفیف عمومی ۵۰% تخفیف
جزئیات

۸ درس در ۱ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۹۲ دقیقه
حجم ۶۹۸.۵۸ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "دوره آموزشی چگونه کار پیدا کنیم - توصیه های کاربردی برای جویندگان کار" :

این دوره آموزشی دقیقا به شما نشان می دهد که چگونه وارد شغل مورد علاقه ی خود شده و پس از 2 تا 4 سال فعالیت کسب و کارتان را به اوج درآمد برسانید.

فرض کنید شب موقع خواب یک نفر شما را تهدید می کند که اگر تا 24 ساعته آینده مشکل بیکاری خودت را حل نکنی و برای خودت شغلی دست و پا نکنی تو را به قتل می رسانیم،آیا در اینصورت شما توانایی آن را دارید که مشکل خود را حل نمایید.

این دوره آموزشی دقیقا به شما نشان می دهد که چگونه وارد شغل مورد علاقه ی خود شده و پس از 2 تا 4 سال فعالیت کسب و کارتان را به اوج درآمد برسانید.

در این دوره آموزشی فرض براین گذاشته شده که فردی دوست دارد یک رستوران داشته باشد و در این دوره در نهایت این فرد صاحب یک رستوران می شود طوری که بعد از 2 تا 4سال فعالیت رستوران را به اوج موفقیت و درآمد می رساند.

در این دوره مباحث تئوری کنار گذاشته شده و فقط  به مباحث عملی و کاربردی پرداخته شده است.

کافی است کارهای گفته شده در این دوره آموزشی را انجام دهید تا به نتیجه برسید.


توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۳ قسمت آموزشی از ۸ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "دوره آموزشی چگونه کار پیدا کنیم - توصیه های کاربردی برای جویندگان کار" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "دوره آموزشی چگونه کار پیدا کنیم - توصیه های کاربردی برای جویندگان کار" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

هدف گذاری دوره آموزشی چگونه کار پیدا کنیم - توصیه های کاربردی برای جویندگان کار :

این دوره آموزشی دقیقا به شما نشان می دهد که چگونه وارد شغل مورد علاقه ی خود شده و پس از 2 تا 4 سال فعالیت، کسب و کارتان را به اوج درآمد برسانید.

فصل ۱ چگونه زود کار پیدا کنیم

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر