جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها

مدرس و سخنران در حوزه اشتغال،رشد کسب و کار و افزایش درآمد

۴۴۰۰۰ تومـــان
۱۳۲۰۰ تومـــان
خریـد با ۷۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر

جزئیات آموزش

۳۱ درس در ۱ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۴۹ دقیقه
حجم ۴۴۷.۵۷ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "دوره آموزشی چگونه یک پزشک موفق شویم ؟" :

این دوره آموزشی با ارائه راهکارهایی اساسی به پزشکان کمک می کند که چگوته به یک پزشک موفق و پر درآمد تبدیل شوند تا درآمد خود را افزایش دهند.

احساس مردم نسبت به پزشک ها این است که درآمدهای خیلی زیادی به دست می آورند اما بعید می دانم در مورد همه ی آنها این مسأله صادق باشد.

شاید همه ی پزشکان ثروتمند باشند اما بحث ما این است که همه ی پزشکان از طبابتشان پول خوبی به دست نمی آورند و یا اینگونه می توان گفت که می توانند پول خیلی بیشتری به دست آورند.

پزشکی مثل مربیگری فوتبال است، برای تبدیل شدن به یک مربی خوب تنها دانش مربیگری کافی نیست بلکه می بایست شما بتوانید حاشیه های تیم را به خوبی جمع کنید، ستاره های تیم را مدیریت کنید و...

در پزشکی نیز همین مسأله صادق است، خیلی ها پزشک خوبی هستند اما خیلی از اصول کاری رارعایت نمی کنند و نکته ی جالب تر اینکه خیلی از این اصول هم در ظاهر ساده به نظر می رسد اما وقتی آن را مورد بررسی قرار می دهیم واقعا خیلی از پزشک ها از آن غافلند.

آیا این محصول آموزشی حاوی این راه حل هاست؟

بله.صددرصد.


راه حل موارد گفته شده به خوبی و به طور کامل در این محصول آموزشی بیان شده است، ارزش دارد یا خیر؟

به شما قول می دهیم که با مشاهده ی این محصول آموزشی و انجام آنها می توانید درآمد خودتان از حرفه ی پزشکی را چند برابر کنید.


برای آرزوی خود اقدام کنید

یقین دارم که همه ی پزشکان دوست دارند مطب آنها پر از بیمار باشد و حتما شما هم تأیید می کنید که خیلی از پزشکان حتی یک قدم کوچک هم برای این کار برنداشته اند و فقط در حد یک آرزو بوده است.

یقین داشته باشید که این محصول آموزشی یک گام بلند برای رسیدن به آرزویتان است مطمئن باشید.


مزایای این دوره آموزشی:

1-این دوره آموزشی علاوه بر ویدیو شامل فایل های mp3 نیز می باشد که شما می توانید در ماشین، پیاده روی، ورزش روی تردمیل و یا انجام سایر کارهای روزمره  به گوش دادن درس ها اقدام نمایید.

2-از گفتن مباحث بی ارزش کاملا خودداری شده و موارد ذکر شده کاملا منطبق با شرایط کشور عزیزمان ایران می باشد.

3-اگر موارد گفته شده در این آموزش را اجرا نمایید گام بسیار بلندی برای دستیابی به اهداف شغلی خود برداشته اید .


قیمت این محصول آموزشی گران نیست؟

باور کنید قیمت این دوره آموزشی رایگان است.

قیمت این دوره آموزشی فقط 44هزار تومان می باشد.یک پزشک برای اینکه به این درجه برسد علاوه بر سطح و تلاش و سختی هایی که متحمل شده یقینا پول زیادی هم هزینه کرده است و این مبلغ بابت سرمایه گذاری روی این  دوره آموزشی مبلغ ناچیزی است.

از این جهت می گوییم قیمت این دوره آموزشی است که حتی اگر این دوره آموزشی باعث شود فقط روزی یک بیمار بیشتر فقط یک بیمار بیشتر هم به مطب شما بیاید باز هم به این نتیجه می رسیم که شما سود بسیار زیادی از سرمایه گذاری بابت استفاده از این دوره آموزشی به دست آورده اید،هر چند که یقینا سودآوری شما خیلی خیلی بیشتر از مثالی است که بیان نمودیم.

همچنین فایل های صوتی نیز به همراه با دوره قرار داده شده است تا بتوانید در خودروی اتومبیل و ... از آن استفاده نموده تا اثربخشی دوره آموزشی به بالاترین سطح خود برسد.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۷ قسمت آموزشی از ۳۱ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "دوره آموزشی چگونه یک پزشک موفق شویم ؟" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

هدف گذاری دوره آموزشی چگونه یک پزشک موفق شویم ؟ :

هدف این دوره آموزشی افزایش درآمد پزشکان می باشد.

فصل ۱ فصل اول

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

۲۴

۲۵

۲۶

۲۷

۲۸

۲۹

۳۰

۳۱

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر