( ۱ بررسی با میانگین ۵ امتیاز)
۱۰۰۰۰ تومـــان
جزئیات

۲ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۶۷ دقیقه
حجم ۱۷۳.۱۵ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش اصول موفقیت جک کنفیلد" :

در این دوره ویدیو، جک کنفیلد به شما اصول موفقیت و نحوه رسیدن از جایی که هستید به جایی که می خواهید باشید را آموزش می دهد.

اصول موفقیت جک کنفیلد نقشۀ راهی است برای کسانی که مشتاق اند به اهداف و خواسته های خود برسند. زمانیکه رمز قفل را بدانید، دیگر مهم نیست مرد یا زن، سفید یا سیاه باشید، قفل برای شما باز می شود. مشکل این است که اکثر ما زندگی می کنیم در حالی که رمز را نمی دانیم.

اگر هدف داشته باشید، تصویری از مسیر موفقیت دارید که چطور از جایی که هستید به جایی که می خواهید باشید برسید. مسئولیت زندگی را خود به عهده بگیرید و با یادگیری تغییر واکنش هایتان نسبت به رویدادها نتایج شگفت انگیز بدست آورید و آماده باشید که وقتی فرصتی مغتنم پیش می ‌آید از آن بهره بگیرید

بعد از اینکه اصول موفقیت را یاد گرفتید با بکارگیری این اصول برای شما اتفاق های خوبی در راه خواهد بود.

افرادی که به هدف هایشان می رسند ، خوشحال تر و راضی تر هستند. شما چه اهدافی دارید؟

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۲ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش اصول موفقیت جک کنفیلد" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "آموزش اصول موفقیت جک کنفیلد" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

فصل ۱ اصول موفقیت جک کنفیلد

۱

۲

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
سید محمد علوی
امتیاز من به این دوره
عالی

عالی بود


بیشتر