50% تخفیف برای همه دوره ها به مناسبت آغاز فصل گرم تابستان مشاهده_همه_تخفیفات

آموزش سخنرانی و فن بیان - چگونه یک سخنرانی خوب داشته باشیم ؟

مدرس و سخنران در حوزه اشتغال،رشد کسب و کار و افزایش درآمد

۲۳۰۰۰ تومـــان
۱۱۵۰۰ تومـــان
تخفیف عمومی ۵۰% تخفیف
جزئیات

۷ درس در ۱ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۶۳ دقیقه
حجم ۲۷۰.۴۹ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش سخنرانی و فن بیان - چگونه یک سخنرانی خوب داشته باشیم ؟" :

در این دوره آموزشی ویدیویی به شما فنون یک سخرانی خوب آموزش داده می شود که چگونه حتی چندین ساعت سخنرانی کنید بدون اینکه مخاطب شما احساس خستگی کند.

چگونه یک سخنرانی خوب و جذاب داشته باشیم ؟

وقتی صحبت از مهارت سخنرانی به میان می‌آید بدون شک یکی از اصلی‌ترین مهارت‌ها، مهارت ایجاد جذابیت سخنرانی است. منظور ما از جذابیت سخنرانی این است که کاری کنیم تا مخاطبان سراسر صحبت ما را با علاقه گوش کنند و نه تنها برای تمام شدنن برنامه لحظه شماری نکنند بلکه اصلاً متوجه تمام شدن زمان کلاس نیز نشوند!

در این محصول آموزشی با ایده هایی آشنا خواهید شد که سخنرانی شما را برای دیگران به شدت لذت بخش خواهد کرد. با ایده هایی که در این دوره آموزشی بیان شده می توانید حتی چندین ساعت سخنرانی کنید بدون اینکه مخاطب شما احساس خستگی کند.

به همراه ویدیوهای آموزشی،صوت این دوره آموزشی نیز در اختیار شما قرارداده شده است تا بتوانید بهترین بهره ممکن را از این دوره آموزشی برده باشید.

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش سخنرانی و فن بیان - چگونه یک سخنرانی خوب داشته باشیم ؟" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "آموزش سخنرانی و فن بیان - چگونه یک سخنرانی خوب داشته باشیم ؟" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

آموزش سخنرانی و فن بیان - چگونه یک سخنرانی خوب داشته باشیم ؟ برای چه کسی مفید است ؟

این دوره برای سخنرانان طراحی شده است و با ایده هایی که در این دوره آموزشی بیان شده می توانید حتی چندین ساعت سخنرانی کنید بدون اینکه مخاطب شما احساس خستگی کند.

فصل ۱ چگونه یک سخنرانی خوب داشته باشیم ؟

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر