جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها

علاقه مند به طراحی سایت و سئو.

۳۹۰۰۰ تومـــان
۱۱۷۰۰ تومـــان
خریـد با ۷۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر

جزئیات آموزش

۱۸ درس در ۲ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۱۰۵ دقیقه
حجم ۱۱۰۱.۹۳ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش نوشتن طرح کسب و کار" :

آموزش نوشتن طرح کسب و کار دو بخش دارد: 1."انتخاب موضوع کسب و کار" و 2."کار و آشنایی با بوم مدل کسب و کار که به معنی طراحی یک ساختار اصولی برای کسب و کار است"

در حال حاضر که شرایط اقتصادی کشور ما به زعم خیلی ها نابه سامان است. افراد در تلاش اند که اثبات کنند در این کشور نمی شود کاری انجام داد. ما با انتشار این دوره آموزشی به شما ثابت خواهیم کرد، اگر اصولی و علمی، یک کسب و کار را آغاز کنیم، بلاشک کسب و کار موفقی خواهیم داشت. در این دوره در رابطه با مدل کسب و کار صحبت می کنیم. اگر این مفاهیم در کسب و کارها پیاده سازی شود، تضمین موفقیت آنها کار ساده ای خواهد بود. فقط شروع کنید. البته اگر برای شروع هیچ ایده ای در ذهن ندارید، نگران نباشید. در این دوره 5 ایده پولساز برای آغاز کسب و کار به شما معرفی شده است که می توانید هر کدام را انتخاب نموده و هر چه سریع تر کسب و کار خود را شروع کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۳ قسمت آموزشی از ۱۸ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش نوشتن طرح کسب و کار" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای آموزش نوشتن طرح کسب و کار :

دوره آموزش نوشتن طرح کسب و کار پیش نیازی ندارد و شما را برای نوشتن بوم کسب و کار راهنمایی می کند اما آغاز گر چندین نیاز اساسی می باشد. صاحب یک کسب و کار باید با ابعاد مختلف کسب و کار خود آشنا باشد تا بتواند در کار خود موفق باشد. چه خود در یک کار دست به کار شود و چه بخواهد با نیرو برای انجام یک کار همکاری کند باید خود اطلاعاتی از آن موضوع داشته باشد.  نیاز هایی مثل: بازاریابی و فروش، منابع انسانی، مدیریت پروژه، مذاکره و ... برای یک صاحب کسب و کار ضروری است.

هدف گذاری دوره آموزشی :

در انتهای این دوره آموزشی، شما قادر خواهید بود برای هر کسب و کاری، مدل کسب و کار حرفه ای طراحی کنید به طوری که تمامی اصول علم کسب و کار در آن رعایت شده باشد و شما نیز در موفقیت آن کسب و کار سهیم شوید.

برای چه کسی مفید است ؟

این دوره برای تمامی افرادی که قصد دارند، یک کسب و کار را به صورت اصولی شروع کنند و یا عزیزانی که کسب و کار خود را آغاز کرده اند اما به هر دلیلی از وضعیت فعلی ناراضی هستند، می تواند مفید باشد.

ابزارهای مورد نیاز :


فصل ۱ انتخاب موضوع کسب و کار

۱

در این بخش در رابطه با مراحل راه اندازی کسب و کاری موفق صحبت می کنیم و در انتها با یک فرمول ثابت برای تمامی کسب و کارهای فوق حرفه ای آشنا خواهیم شد.

۲

در این قسمت درباره فاکتورهای موثر در انتخاب موضوع کسب و کار و یک ایده پولساز برای راه اندازی کسب و کار صحبت خواهیم کرد.

۳

در این بخش به سراغ دومین ایده پولساز می رویم و روش های خلاقانه در این شیوه را مورد بررسی قرار خواهیم داد

۴

در این قسمت هم ایده های سوم و چهارم را بررسی می کنیم که با پیاده سازی آنها می توانید در شرایط فعلی سود قابل توجهی کسب نمایید.

۵

در این بخش از آموزش به سراغ پنجمین و آخرین ایده پولساز می رویم و برخی نکات را مطرح می کنیم که باعث می شود، متمایز تر از سایر رقبا شویم

فصل ۲ بوم مدل کسب و کار

۱

در این بخش با بوم مدل کسب و کار آشنا می شویم.

۲

این قسمت مختص بخش های مشتریان است به این معنی که قصد داریم چه گروه هایی را به عنوان مشتری جذب کنیم

۳

در این بخش به ارزش های پیشنهادی و دلیل ترجیح ما توسط مشتریان در مقایسه با رقبا می پردازیم

۴

این بخش اختصاصاً در رابطه با نقاط تماس ما با مشتریان صحبت می کند

۵

ارتباط با مشتریان سه اصل کلیدی دارد که در این قسمت به طول کلی درباره آن ها صحبت خواهیم کرد

۶

یکی از نکات کلیدی در کسب و کار مجراهای درآمدی است، هرچقدر راه های بیشتری برای کسب و درآمد داشته باشیم خیال مان راحت تر است. در این بخش چند ایده ساده اما کاربردی را مورد بحث و بررسی قرار خواهیم داد

۷

منابع کلیدی به این معنی است که چه تجهیزات و لوازمی برای آغاز و پیشبرد کسب و کار نیاز داریم. در این قسمت مفصلا به این مطلب می پردازیم.

۸

حال وقت آن رسیده است که اقدامات عملی انجام شود، کلیه کارهایی که برای به نتیجه رساندن کسب و کار خود باید انجام دهیم، در این قسمت آموزش داده می شود.

۹

در هر کسب و کاری بعد از گذشت زمان، جهت گسترش کار و پیاده سازی ایده هایی که شاید زیرساخت مناسب برای آن را نداریم، نیاز است که با افراد یا سازمان هایی مشارکت داشته باشیم که در این خصوص به طور کلی صحبت شده است.

۱۰

در آخرین بخش از مدل کسب و کار به ساختار هزینه ها می پردازیم، تمامی هشت قسمت قبلی ممکن است برای ما هزینه های قابل توجهی داشته باشند که تمامی آن ها باید مکتوب و مدیریت شوند.

۱۱

در این قسمت از آموزش به بررسی اجمالی مدل کسب و کار شرکت آمازون می پردازیم

۱۲

و در نهایت به 4 مدل کسب درآمد از اینترنت می پردازیم که شاید به این شکل، کمتر به آن پرداخته شده است.

۱۳

بعد از مشاهده ویدئوهای آموزشی، نوبت به آن می رسد که اقدامات عملی انجام دهیم. در این بخش یک برنامه اجرایی به شما داده خواهد شد که طبق آن باید موضوعاتی که فراگرفته اید را پیاده سازی نمایید.

امتیاز کلی دوره

( ۴.۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲

پروفایل
محمود شم آبادی
امتیاز من به این دوره
جامع و کاربردی

مطالب خوب و کاربردی بود. البته تفصیلی تر باشه، بهتره. ممنون


پروفایل
alireza ziaee
امتیاز من به این دوره
بد نیست

javascript:; دوره بدی نبود میتونست بهتر باشه


بیشتر