۷۰۰۰۰ تومـــان
۴۹۰۰۰ تومـــان
تخفیف عمومی ۳۰% تخفیف
جزئیات

۳۷ درس در ۱۲ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۱۴۹ دقیقه
حجم ۱۰۵۰.۱۸ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "فیلم آموزش اصول و مراحل راه اندازی کسب و کار موفق - دوبله لیندا" :

در این دوره آموزشی شما اصول و مراحل راه اندازی کسب و کار موفق را یاد خواهید گرفت و پاسخ تمام سوالات خود در خصوص مراحل راه اندازی کسب و کار را می یابید.

در این دوره، ما درباره اصول کسب و کار و بازرگانی بحث خواهیم کرد.به سود، مشتریان، منابع، سازمان ها و اقتصاد نگاهی خواهیم داشت و به اهمیت ارتباطات انسانی در جهان کسب و کار و تجارت می پردازیم.

 به علاوه ارتباط از طریق محصول خود و تجربیات خدماتی (سرویس) خواهیم دید چگونه اغلب شرکت های مبتکر و خلاق از تیم های عملکردی متقابل استفاده می کنند که نه تنها شامل تجارت سنتی، مانند امور مالی بازاریابی، حسابداری و عملکردی میشه، بلکه طراحان و مهندسان را هم شامل می شود.

 به علاوه، ما در مورد اهمیت اطلاعات در دنیای تجارت مدرن بحث و گفتگو خواهیم کرد پس خوش آمدید، و اجازه بدید تا شروع به کشف این کنیم که چه چیزی یک شرکت بد رو، بد میکنه؟ و چه چیزی یک شرکت خوب رو به خوب تبدیل میکنه؟ و اینکه چطور شرکت خودتون رو جالب خلاق و مبتکر و پرسود نگه دارید؟ 

در این دوره آموزشی مفاهیم اصولی و ریز و درشت راه اندازی کسب و کار را با استاد دانشگاه آریزونا ادی دولا یاد بگیرید. او در این مجموعه، اصول کسب و کار را توضیح میدهد و مفاهیمی از قبیل اهداف کسب و کار، سهامدارها، سود وانواع مختلف کسب و کار را شرح می دهد. اشاره می کند به اینکه شما اگر میخواهید کسب و کاری را آغاز کنید باید چه نکاتی را رعایت کنید. بعنوان مثال چطور محصول و خدمات خود را تعیین نمایید. چطور آنها را تولید وعرضه کنید. و چطور سرمایه گذاری کنید. استاد دولا در این مجموعه اصول کسب و کار را از جنبه برخورد با مردم نیز آموزش میدهد: بعنوان مثال مدیریت کارکنان و توسعه روابط با مشتری. در پایان به جنبه های مدیریت مالی و اطلاعاتی کسب و کار میپردازد و توضیحی مقدماتی از اقتصاد ارایه میدهد تا قادر باشید رابطه کسب و کار را در چارچوبی وسیع تر درک کنید.

سرفصل موضوعات :

• درک اهداف کسب و کار. سهامدارها و منابع
• تولید یک محصول یا خدمات
• فروش یک محصول یا خدمات
• بالا بردن سرمایه
• مدیریت کارکنان
• مدیریت اطلاعات مشتری
• درک امور مالی
• مدیریت منابع
• درک اقتصاد


توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۶ قسمت آموزشی از ۳۷ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "فیلم آموزش اصول و مراحل راه اندازی کسب و کار موفق - دوبله لیندا" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

فصل ۱ مقدمه

۱

فصل ۲ اصول کسب و کار

۱

۲

۳

۴

۵

۶

فصل ۳ تعیین محصول و خدمات

۱

۲

۳

فصل ۴ تولید و عرضه محصول یا خدمات

۱

۲

۳

فصل ۵ فروش محصول یا خدمات

۱

۲

۳

فصل ۶ سرمایه گذاری کسب و کار

فصل ۷ رهبری و مدیریت افراد

فصل ۸ توسعه و مدیریت روابط با مشتری

فصل ۹ درک امور مالی

فصل ۱۰ سیستم های اطلاعاتی

فصل ۱۱ اقتصاد

فصل ۱۲ نتیجه گیری

۱

امتیاز کلی دوره

( ۳)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲

پروفایل
Hossein بی نام
امتیاز من به این دوره


پروفایل
علی چ
امتیاز من به این دوره


بیشتر