نیمه شعبان مبارک، 50درصد تخفیف ویژه به مناسبت نیمه شعبان... مشاهده_همه_تخفیفات

فیلم آموزش اصول و مراحل راه اندازی کسب و کار موفق - دوبله لیندا

۲۵۰۰۰ تومـــان
۱۲۵۰۰ تومـــان
تخفیف عمومی ۵۰ درصد
جزئیات

۳۷ درس در ۱۲ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۱۴۹ دقیقه
حجم ۱۰۵۰.۱۸ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "فیلم آموزش اصول و مراحل راه اندازی کسب و کار موفق - دوبله لیندا" :

در این دوره آموزشی شما اصول و مراحل راه اندازی کسب و کار موفق را یاد خواهید گرفت و پاسخ تمام سوالات خود در خصوص مراحل راه اندازی کسب و کار را می یابید.

در این دوره، ما درباره اصول کسب و کار و بازرگانی بحث خواهیم کرد.به سود، مشتریان، منابع، سازمان ها و اقتصاد نگاهی خواهیم داشت و به اهمیت ارتباطات انسانی در جهان کسب و کار و تجارت می پردازیم.

 به علاوه ارتباط از طریق محصول خود و تجربیات خدماتی (سرویس) خواهیم دید چگونه اغلب شرکت های مبتکر و خلاق از تیم های عملکردی متقابل استفاده می کنند که نه تنها شامل تجارت سنتی، مانند امور مالی بازاریابی، حسابداری و عملکردی میشه، بلکه طراحان و مهندسان را هم شامل می شود.

 به علاوه، ما در مورد اهمیت اطلاعات در دنیای تجارت مدرن بحث و گفتگو خواهیم کرد پس خوش آمدید، و اجازه بدید تا شروع به کشف این کنیم که چه چیزی یک شرکت بد رو، بد میکنه؟ و چه چیزی یک شرکت خوب رو به خوب تبدیل میکنه؟ و اینکه چطور شرکت خودتون رو جالب خلاق و مبتکر و پرسود نگه دارید؟ 

در این دوره آموزشی مفاهیم اصولی و ریز و درشت راه اندازی کسب و کار را با استاد دانشگاه آریزونا ادی دولا یاد بگیرید. او در این مجموعه، اصول کسب و کار را توضیح میدهد و مفاهیمی از قبیل اهداف کسب و کار، سهامدارها، سود وانواع مختلف کسب و کار را شرح می دهد. اشاره می کند به اینکه شما اگر میخواهید کسب و کاری را آغاز کنید باید چه نکاتی را رعایت کنید. بعنوان مثال چطور محصول و خدمات خود را تعیین نمایید. چطور آنها را تولید وعرضه کنید. و چطور سرمایه گذاری کنید. استاد دولا در این مجموعه اصول کسب و کار را از جنبه برخورد با مردم نیز آموزش میدهد: بعنوان مثال مدیریت کارکنان و توسعه روابط با مشتری. در پایان به جنبه های مدیریت مالی و اطلاعاتی کسب و کار میپردازد و توضیحی مقدماتی از اقتصاد ارایه میدهد تا قادر باشید رابطه کسب و کار را در چارچوبی وسیع تر درک کنید.

سرفصل موضوعات :

• درک اهداف کسب و کار. سهامدارها و منابع
• تولید یک محصول یا خدمات
• فروش یک محصول یا خدمات
• بالا بردن سرمایه
• مدیریت کارکنان
• مدیریت اطلاعات مشتری
• درک امور مالی
• مدیریت منابع
• درک اقتصاد


توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۶ قسمت آموزشی از ۳۷ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "فیلم آموزش اصول و مراحل راه اندازی کسب و کار موفق - دوبله لیندا" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "فیلم آموزش اصول و مراحل راه اندازی کسب و کار موفق - دوبله لیندا" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

فصل ۱ مقدمه

۱

فصل ۲ اصول کسب و کار

۱

۲

۳

۴

۵

۶

فصل ۳ تعیین محصول و خدمات

۱

۲

۳

فصل ۴ تولید و عرضه محصول یا خدمات

۱

۲

۳

فصل ۵ فروش محصول یا خدمات

۱

۲

۳

فصل ۶ سرمایه گذاری کسب و کار

فصل ۷ رهبری و مدیریت افراد

فصل ۸ توسعه و مدیریت روابط با مشتری

فصل ۹ درک امور مالی

فصل ۱۰ سیستم های اطلاعاتی

فصل ۱۱ اقتصاد

فصل ۱۲ نتیجه گیری

۱

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر