آموزش کامل اصول مهم در فروش - دوبله فارسی از لیندا

۱۳۵۰۰ تومـــان
با این خرید ۱۶۲۰ لیمو (۱۶۲۰ تومان) هدیه بگیرید
جزئیات

۱۵ درس در ۶ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۷۶ دقیقه
حجم ۴۱۵.۶۰ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش کامل اصول مهم در فروش - دوبله فارسی از لیندا" :

در این آموزش ویدیویی بلومفیلد، اصول مهم در فروش را کامل آموزش می دهد تا با مشتریها ارتباط برقرار کنید و نیازهایشان را درک کنید و محصول یا خدماتان را به فروشید

چه چیزی یه نفرو در فروش کارآمد میکنه؟ میلی اصیل واسه کمک به دیگران برا حل مسائلشون. در این دوره، جِف بلومفیلد، رهبر ارشد پیشین Genentech و بنیان­گذار Braintrust توضیح میده که چرا و چطوری بهترین فروشنده­ها یاد میگیرن که چجوری از نگاه و عینک مشتریاشون نگاه کنن. بلومفیلد به طور خلاصه استراتژیهایی رو به شما میگه تا با مشتریهاتون ارتباط برقرار کنید و نیازهاشونو درک کنید و محصول یا خدماتتونو به عنوان راه حلی واسه حل مسالشون جا بزنید. او همچنین یه راهنمای خودآموز ارائه میده تا رویه فروش خودتونو بسازید یا اینکه حفره ها و درزهای رویه موجودتونو بشناسین.

موضوعات:

فلسفۀ فروش
شناخت مشتریهای بالقوه
کشف انگیزه های خرید
جاانداختن و آگاهی دادن از قدرت راه حلتون
پروردنِ یه رویۀ فروش مؤثر و کارامد

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۴ قسمت آموزشی از ۱۵ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش کامل اصول مهم در فروش - دوبله فارسی از لیندا" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "آموزش کامل اصول مهم در فروش - دوبله فارسی از لیندا" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

فصل ۱ معرفی

۱

فصل ۲ آشنایی مقدماتی با فروش

۱

۲

فصل ۳ مشتری که برای اولین بار آمده

۱

۲

۳

۴

فصل ۴ قدرت حل مسئله

فصل ۵ قدرت ایجاد فرایند

فصل ۶ نتیجه گیری

۱

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر