سمینار آموزشی موفقیت بی حد و مرز - دارن هاردی

۶۰۰۰۰ تومـــان
۱۸۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۷۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۴ درس در ۱ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۴۴ دقیقه
حجم ۲۰۸.۶۷ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "سمینار آموزشی موفقیت بی حد و مرز - دارن هاردی" :

این آموزش ابتدا راه‌هایی برای از بین بردن نیروهای مزاحم درونی می‌پردازد سپس با استفاده از تکنیک‌هایی شما را برای دستیابی به موفقیت بی حد و مرز آماده می‌کند.

درباره موفقیت بی حد و مرز:

این مجموعه فوق العاده یک سمینار بی نظیر می باشد که در آن استاد دارن هاردی شما را به چالش می کشد.

این مجموعه در ابتدا به راه هایی برای از بین بردن نیرو های مزاحم درونی می پردازد و سپس با استفاده از تکنیک هایی که دارن هاردی در طی سالیان زیادی در مجله موفقیت فراگرفته ، به شما کمک می کند که موفقیت خود را تحقق ببخشید.

 توجه: نکات و تکنیک هایی که در این سمینار گفته می شود فقط و فقط در این سمینار مطرح شده و جایی دیگر این سخنان را نخواهید شنید.

قسمتی از  سمینار موفقیت بی حد و مرز دارن هاردی:

بذرهای شکوه و خوش بختی به همه انسان ها داده شده، ولی چرا بیشتر افراد به دنبال بزرگی و شکوه خودشان نیستند. خداوند به تمامی ما یکسان این نیرو رو داده است. 

چرا بعضی ها بی خیال خوش بختی و موفقیتشون می شن و تلاش نمی کنن که به اون چیزی که می خواهند برسن ؟

الان بهتون می گم . اکثر مردم بر اثر ضربه هایی که می خورن نا امید و خسته می شن . در صورتی که این مشکلات بیشتر برای تقویت شماست. شما باید سختی بکشید تا محکم و قوی بشید.

مثل یک عضله . وقتی به باشگاه میرید و اون عضله رو زیر فشار می گذارید ، بعد از یک مدت اون عضله شروع می کنه به قوی تر شدن .اگه قبل از قوی تر شدن دست از تمرین بکشید هیچ اتفاقی برای عضله ات نمی افتد.

پس اگه قبل از رسیدن به موفقیت و رویاتون دست از کارتون بکشید، هیچ چیزی به دست نمی آورید و فقط الکی خودتان رو خسته کردید.

موفقیت و خوش بختی و شکوه یه قوانینی داره که من بهتون می گم .

ولی باید شما هم انجامش بدید . فقط به شما بستگی داره که بعد دیدن این سمینار تصمیم بگیرین که موفق باشید یا نه مثل قبل فقط بگید نمی توانید و نمی شود.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۴ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "سمینار آموزشی موفقیت بی حد و مرز - دارن هاردی" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

فصل ۱ سمینار موفقیت بی حد و مرز - عظمت و شکوه

۱

۲

۳

۴

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر