جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها
جزئیات آموزش

۸ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۷۶ دقیقه
حجم ۲۲۲.۸۷ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "همه چیز در مورد کرونا ویروس (منابع علمی)" :

همه چیز در مورد ویروس کرونا: بررسی شایعات ویروس کرونا، باور های غلط در مورد کرونا، پاندمی چیست، NHS و نظام های سلامت، پاسخ به سوالات متداول و ابعاد روانشناسی

حتما این روزها با شایعاتی که از کرونا ویروس جدید می¬شنوید احاطه شدین و این اورلود شدید اطلاعاتی باعث میشه ندونین که چی درسته و چی غلط.

ما فکر میکنیم که هرچقدر باورهایی که احاطه مون کرده دقیق تر و مستند تر باشه راحت تر میتونیم با شرایط کنار بیایم و علاوه بر اون راحت تر میتونیم بهشون ملزم شیم. 

من مریم مصباح هستم، داروسازی میخونم و اطلاعاتی که در این مجموعه می شنوید اطلاعاتی کوتاه اند اما مستند و جامع در مورد شایعه هایی که هر روزه باهاش سر رو کار دارید.

اما این دوره به همین مباحث اکتفا نکرده است و به توضیح پاندمی و اپیدمی پرداخته و سپس به سوالات متداول شما پاسخ دادیم و در نهایت از نظر روانشناسی دو آموزش تهیه کردیم که یکی به مسائل مربوط به بین فردی می پردازد و دیگری از نظر روانشناسی بررسی می کند که ما چطور باید با این قضیه کنار بیاییم و روحیه خود را در شرایط سخت حفظ کنیم.


توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۴ قسمت آموزشی از ۸ قسمت را مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: پس از ورود به "همه چیز در مورد کرونا ویروس (منابع علمی)" می توانید فیلم های آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید.

فصل ۱ آموزش ویروس کرونا

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

امتیاز کلی دوره

( ۴)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۴

پروفایل
ریحانه حمایتکار
امتیاز من به این دوره
عالی

ممنون از این ویدیو های عالی


پروفایل
محمد حسین
امتیاز من به این دوره


پروفایل
زینب شاهدی
امتیاز من به این دوره


پروفایل
مجید مهاجری
امتیاز من به این دوره


بیشتر