آموزش زبان آلمانی با کتاب منشن سطح (Menschen B1.1)

۴۸۰۰۰۰ تومـــان
۳۸۴۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۲۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۳ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۲۵ درس در ۱ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۵۴۶ دقیقه
حجم ۶۹۳.۵۹ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش زبان آلمانی با کتاب منشن سطح (Menschen B1.1)" :

در این دوره آموزش تصویری زبان آلمانی به تدریس کامل کتاب منشن B1.1 که شامل دوازده فیلم تدریس گرامر کتاب منشن و 12 ویدیو آموزش درس های کتاب منشن در 10 ساعت است.

این پکیج، تدریس کامل کتاب منشن B1.1 می باشد. این دوره شامل تدریس 12 درس کتاب Menschen B1.1 است. هر درس این کتاب شامل دو فیلم آموزشی است که درس اول کوتاه است و گرامر تدریس می شود و در درس بعدی معلم همراه شما با کتاب پیش می رود به به صورت کامل هر درس را آموزش می دهد، در مجموع شامل 24 فیلم آموزشی با کیفیت در 10 ساعت آموزش است.

در مجموعه کتاب های Menschen از تصاویر متعدد و جذاب، تلفیق اینترنت و ابزارهای چندرسانه ای در فرآیند آموزش زبان آلمانی استفاده شده که باعث بهبود مهارت یادگیری و ماندگاری در ذهن می شود و در خود آلمان هم به خارجی ها با کتاب منشن آموزش می دهند البته کتاب آنها مثل ما در دو بخش نمی باشد و مثلا a1 در یک کتاب قطور عرضه می شود.

کتاب Menschen A1.1 در واقع برای سنین بالای 16 سال و برای شرکت در آزمون ZD آلمانی طراحی و منتشر شده است. بر خلاف دیگر کتاب های آموزش زبان آلمانی در کتاب های Menschen بر روی اصطلاحات مسافرتی و سطحی تمرکز نشده و با یادگیری آنها می توان در محیط های کاری و تجاری نیز به آلمانی مسلط شد.  

توجه: برای مهاجرت کاری و تحصیلی به آلمان نیاز به دانستن زبان آلمانی و کتاب منشن دارید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۴ قسمت آموزشی از ۲۵ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش زبان آلمانی با کتاب منشن سطح (Menschen B1.1)" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

هدف گذاری دوره آموزشی :

در این دوره آموزشی قصد داریم به آموزش زبان آلمانی با کتاب Menschen B1.1 بپردازیم. در این دوره کل 12 درس این کتاب را به همراه مثال و به صورت جامع آموزش خواهیم داد.

حاصل دوره: دانشجویان عزیز با مشاهده این دوره بر روی کتاب Menschen B1.1 مسلط می شوند و برای یادگیری درس های سطح Menschen B1.2 آماده خواهند شد.

برای چه کسی مفید است ؟

زبان آموزان زبان آلمانی و کسانی که قصد مهاجرت کاری و یا تحصیلی در آلمان را دارند.


فصل ۱ آموزش کتاب زبان آلمانی Menschen B1.1

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

۲۴

۲۵

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر