جشنواره پایان ماه لیموناد تا 50% تخفیف برای همه دوره‌ها همه_تخفیف‌ها

آموزش کتاب منشن سطح B1.2 برای یادگیری زبان آلمانی (Menschen B1.2)

۴۸۰۰۰۰ تومـــان
۴۳۲۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۱۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۲۵ درس در ۱ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۵۸۹ دقیقه
حجم ۷۴۳.۸۰ مگابایت

توضیحات "آموزش کتاب منشن سطح B1.2 برای یادگیری زبان آلمانی (Menschen B1.2)" :

این پکیج، آموزش زبان آلمانی با کتاب منشن در سطح B1 می باشد. این دوره شامل تدریس 12 درس دوم کتاب Menschen است که Menschen B1.2 نام گذاری می شود.

کتاب Menschen B1.1 بخش دوم  از سطح B1 کتاب آموزش زبان آلمانی منشن است و دارای 12 درس می باشد.

در مجموعه کتاب های Menschen از تصاویر متعدد و جذاب، تلفیق اینترنت و ابزارهای چندرسانه ای در فرآیند آموزش زبان آلمانی استفاده شده که باعث بهبود مهارت یادگیری و ماندگاری در ذهن می شود و در خود آلمان هم به خارجی ها با کتاب منشن آموزش می دهند البته کتاب آنها مثل ما در دو بخش نمی باشد و مثلا a1 در یک کتاب قطور عرضه می شود.

کتاب Menschen B1.1 در واقع برای سنین بالای 16 سال و برای شرکت در آزمون ZD آلمانی طراحی و منتشر شده است. بر خلاف دیگر کتاب های آموزش زبان آلمانی در کتاب های Menschen بر روی اصطلاحات مسافرتی و سطحی تمرکز نشده و با یادگیری آنها می توان در محیط های کاری و تجاری نیز به آلمانی مسلط شد.

در این دوره  معادل هر درس کتاب، دو ویدئو داریم که تدریس کامل گرامر هر درس همراه مثال سپس تدریس خط به خط کتاب درسی (Kursbuch) و ترجمه و تجزیه و تحلیلِ تمام فایلهای صوتیِ کتابِ درسی

توجه: برای مهاجرت کاری و تحصیلی به آلمان نیاز به دانستن زبان آلمانی و کتاب منشن دارید.
 

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۴ قسمت آموزشی از ۲۵ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش کتاب منشن سطح B1.2 برای یادگیری زبان آلمانی (Menschen B1.2)" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

هدف گذاری دوره آموزشی :

 در این دوره آموزشی قصد داریم به آموزش گرامر زبان آلمانی با کتاب Menschen B1.1 بپردازیم. در این دوره کل 12 درس این کتاب را به همراه مثال و به صورت جامع آموزش خواهیم داد.

حاصل دوره: دانشجویان عزیز با مشاهده این دوره بر روی کتاب Menschen B1.1 مسلط می شوند.

* پس از پایان سطح B1 می توانید در دوره آمادگی آزمون Goethe Zertifikat B1 شرکت کنید تا برای آزمون زبان آلمانی Goethe Zertifikat B1 آماده شوید.

برای چه کسی مفید است ؟

زبان آموزان زبان آلمانی و کسانی که قصد مهاجرت کاری و یا تحصیلی در آلمان را دارند.

فصل ۱ آموزش کتاب منشن سطح B1.2 برای یادگیری زبان آلمانی (Menschen B1.2)

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

۲۴

۲۵

امتیاز کلی دوره

( ۴)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
amene mohammadzade
امتیاز من به این دوره


بیشتر