آموزش زبان آلمانی با کتاب منشن Menschen A2.2

۳۶۰۰۰۰ تومـــان
۲۵۲۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۳۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۱ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۲۴ درس در ۱ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۵۴۲ دقیقه
حجم ۶۴۹.۸۷ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش زبان آلمانی با کتاب منشن Menschen A2.2" :

در این دوره آموزش زبان آلمانی به تدریس کامل کتاب منشن Menschen A2.2 می پردازیم این دوره آموزش زبان آلمانی برابر یا ترم 7 و 8 زبان آلمانی در آموزشگاه است.

توضیحات "آموزش زبان آلمانی سطح a2 با کتاب منشن ( Menschen A2.2 )" :

این پکیج، بخش دوم آموزش زبان آلمانی با کتاب منشن در سطح A2 می باشد. این دوره شامل تدریس 24 فیلم آموزشی از 12 درس دوم کتاب Menschen A2 است که Menschen A2.2 نام گذاری می شود.

کتاب Menschen A2.2 بخش دوم از سطح A2 کتاب آموزش زبان آلمانی منشن است و دارای 12 درس می باشد.

در مجموعه کتاب های Menschen از تصاویر متعدد و جذاب، تلفیق اینترنت و ابزارهای چندرسانه ای در فرآیند آموزش زبان آلمانی استفاده شده که باعث بهبود مهارت یادگیری و ماندگاری در ذهن می شود و در خود آلمان هم به خارجی ها با کتاب منشن آموزش می دهند.

کتاب Menschen A2.2 در واقع برای سنین بالای 16 سال و برای شرکت در آزمون ZD آلمانی طراحی و منتشر شده است. بر خلاف دیگر کتاب های آموزش زبان آلمانی در کتاب های Menschen بر روی اصطلاحات مسافرتی و سطحی تمرکز نشده و با یادگیری آنها می توان در محیط های کاری و تجاری نیز به آلمانی مسلط شد.

 در این دوره معادل هر درس کتاب، دو ویدیو داریم، که درس اول کوتاه است و گرامر تدریس می شود و در درس بعدی مانند معلم همراه شما با کتاب پیش می رویم با ما همراه باشید.

توجه: برای مهاجرت کاری و تحصیلی به آلمان نیاز به دانستن زبان آلمانی و کتاب منشن دارید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۳ قسمت آموزشی از ۲۴ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش زبان آلمانی با کتاب منشن Menschen A2.2" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

هدف گذاری دوره آموزشی :

در این دوره آموزشی قصد داریم به آموزش زبان آلمانی با کتاب Menschen a2.2  بپردازیم. در این دوره کل 12 درس این کتاب را به همراه مثال و به صورت جامع آموزش خواهیم داد.

حاصل دوره: دانشجویان عزیز با مشاهده این دوره بر روی کتاب Menschen A2.2 مسلط می شوند و برای یادگیری درس های سطح Menschen B1.1 آماده خواهند شد.

* پس از پایان سطح A2 می توانید در دوره آمادگی آزمون Goethe Zertifikat A2 شرکت کنید تا برای آزمون زبان آلمانی Goethe Zertifikat A2 آماده شوید.

برای چه کسی مفید است ؟

زبان آموزان زبان آلمانی و کسانی که قصد مهاجرت کاری و یا تحصیلی در آلمان را دارند.

فصل ۱ Menschen A2.2 تدریس

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

۲۴

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر