جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها
۶۹۰۰۰ تومـــان
۲۰۷۰۰ تومـــان
خریـد با ۷۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر

جزئیات آموزش

۲۸ درس در ۸ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۷۳ دقیقه
حجم ۱۱۴.۸۱ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش ایمیل مارکتینگ برای شخصی سازی ایمیل هر کاربر - دوبله فارسی لیندا" :

در این آموزش ایمیل مارکتینگ شما با اصول شخصی سازی و طراحی ایمیل برای مشتریان متفاوت آشنا میشوید و می آموزید که چطور ایمیل را برای مشتریان متفاوت بهینه کنید.

مشتریان شما همه یکسان نیستن. پس چرا از یک متد و روش یکسان که مناسب همه هست , برای بازاریابی ایمیلی استفاده می کنید؟

 با تقسیم بندی , شخصی سازی و طراحی دوستانه ی همراه , می تونید ایمیل های بازاریابی خودتون رو بهینه کرده و ارتباطتون رو بهبود ببخشید. استراتژیست بهینه سازی مایکل دوکت به شما کمک می کنه که خبرنامه ها و ایمیل های خودتون رو به صورت الکترونیکی در بیارید و اونها رو به ایمیل های هدفمند و درآمدزا که مشتریانتون واقعا خواهان خوندن اونها باشند , تبدیل کنید. اون در انتخاب بهترین ابزار برای شرکتتون و تعریف اهداف خرد و کلان شما و ایجاد شخصیت فرستنده ی قابل اعتماد همراه شما ست و بعد اون به بخش های جزئی تر می پردازه: ایجاد لیستی جز به جز براساس اطلاعات جمعیت شناسی (مثل موقعیت جغرافیایی, جنسیت , درامد , و صنعت) و رفتارها (مثل خرید , خواندن ایمیل , کلیک ). همچنین اون بهترین شیوه های ایمیل ها در تلفن همراه , از جمله جریان چشم و نقش عکس ها و ویدئو ها رو بررسی می کنه. در نهایت نشون می ده که چه طور با راهنمایی هایی در مورد نوشتن خط موضوع موثر , قرار دادن فراخوان برای اقدام و فرستادن ایمیل در زمان درست ,میشه تعامل خودتون رو به درجه ی عالی برسونین. مباحث عبارتند از : راه اندازی ایمیل برای نمایشگرانی با بهترین وضوج انتخاب ابزار بازاریابی ایمیلی درست تعریف سیر ارتباط با مشتری ارسال ایمیل های اغازین ایمیل های تحقیقاتی ایمیل های جداگانه ساختن شخصیت شما بهینه سازی ایمیل ها برای مشاهده در تلفن همراه بهینه سازی خط موضوع ارسال ایمیل در زمان مناسب

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۴ قسمت آموزشی از ۲۸ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش ایمیل مارکتینگ برای شخصی سازی ایمیل هر کاربر - دوبله فارسی لیندا" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

فصل ۱ مقدمه

۱

۲

فصل ۲ ابزارها و جزئیات بازاریابی ایمیلی

۱

۲

۳

۴

فصل ۳ چگونه ایمیل در بازاریابی جای میگیرد

فصل ۴ مدیریت مخاطب

فصل ۵ ایجاد پرسونا

فصل ۶ بهینه سازی برای موبایل

فصل ۷ نکته های ارتباطی

فصل ۸ نتیجه گیری

۱

امتیاز کلی دوره

( ۴.۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲

پروفایل
سید عطا
امتیاز من به این دوره
خوب یود

خوب یود


پروفایل
امیر ولی پور
امتیاز من به این دوره
دوره خوب

یه دوره خوب از لیندا


بیشتر