دوره آموزش مدیریت پروژه به زبان ساده- دوبله فارسی از لیندا

۱۵۰۰۰ تومـــان
با این خرید ۲۲۵۰ لیمو (۲۲۵۰ تومان) هدیه بگیرید
جزئیات

۱۸ درس در ۶ فصل

سطح

سطح دوره نامشخص

مدت زمان ۹۳ دقیقه
حجم ۵۷۵.۸۲ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "دوره آموزش مدیریت پروژه به زبان ساده- دوبله فارسی از لیندا" :

در این دوره ویدیویی ابتدا به تعریف پروژه و سپس به آموزش مدیریت پروژه شامل: برآورد هزینه ها و زمان، برنامه ریزی برای ریسک، پیشروی طبق بودجه و ... می پردازیم.

تقریبا هر فعالیتی که در محل کار انجام میدهید، از کوچکترین فعالیت تا بزرگترین تعهدات، میتواند یک پروژه باشد. همه این فعالیت ها، از برخی شیوه های ساده مدیریت پروژه بهره میبرند.

 در این دوره کریس کرافت، استاد مدیریت، به طور خلاصه دوازده مرحله مدیریت پروژه را آموزش می دهد، بدون اینکه هزینه اضافی برای شما ایجاد کند، و نشان میدهد که چطور از ابزارهای سنتی مدیریت پروژه مانند نمودار گانت و نمودار شبکه استفاده کنید تا کار را مدیریت نمایید.

موضوعات شامل موارد زیر هستند: 
• 
تعریف طرح پروژه 
• تعیین فهرست فعالیت ها 
• برآورد هزینه ها و زمان 
• برنامه ریزی برای ریسک 
• پیشروی طبق بودجه

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۵ قسمت آموزشی از ۱۸ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "دوره آموزش مدیریت پروژه به زبان ساده- دوبله فارسی از لیندا" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "دوره آموزش مدیریت پروژه به زبان ساده- دوبله فارسی از لیندا" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

فصل ۱ معرفی

۱

۲

فصل ۲ مروری بر فرایند

۱

فصل ۳ تعریف پروژه

۱

۲

۳

فصل ۴ برنامه ریزی پروژه

فصل ۵ کنترل پروژه

فصل ۶ مرور پروژه

۱

۲

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر