آموزش ویدیویی مدیریت کامنت کاربران در شبکه اجتماعی - دوبله فارسی لیندا

( ۱ بررسی با میانگین ۵ امتیاز)
۱۴۰۰۰ تومـــان
جزئیات

۲۴ درس در ۷ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۸۱ دقیقه
حجم ۲۱۱.۶۳ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش ویدیویی مدیریت کامنت کاربران در شبکه اجتماعی - دوبله فارسی لیندا" :

مدیریت کامنت کاربران در شبکه اجتماعی کاری مهم است در این دوره آموزشی شما نحوه مدیریت و تعامل با کاربران از طریق کامنت ها در شبکه های اجتماعی را فرا می گیرید

ایجاد یک انجمن آنلاین نیازمند ارتباط و تعامل با دیگرانه. چه توییت باشه چه پست یا عنوان فیسبوک، کامنت هایی براشون وجود داره. بهترین تمرین ها رو اینجا برای پاسخ به کامنت ها، شناختن مخاطبین و ایجاد اعتبار آنلاین آموزش ببینین.مارتین شروینگتون به توضیح نقش روانشناسی در اداره کردن سلامت یک انجمن میپردازه و نکاتی درمورد بالا بردن میزان ارتباطات از طریق پست هایی با محتواهای جالب توجه متل تصاویر و سوالات رو بیان میکنه. به علاوه، به شما نحوه ی جلوگیری از ایجاد انجمن های منفی رو همراه با نکاتی درباره سروکله زدن با غول های بداخلاق کامنت و برگردوندن مکالمه به مسیر عادی ش آموزش میده. موضوعات شامل: ارتباط با مخاطب درست استفاده از پلت فرم برای کامنت های زنجیره ای و غیر زنجیره ای ساختارسازی پست های رسانه اجتماعی استفاده از هشتگ، تصاویر و سوالات بالا بردن میزان ارتباط اجتماعی رابطه سازی جلب توجه در کامنت های ناپیوسته

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۵ قسمت آموزشی از ۲۴ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش ویدیویی مدیریت کامنت کاربران در شبکه اجتماعی - دوبله فارسی لیندا" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "آموزش ویدیویی مدیریت کامنت کاربران در شبکه اجتماعی - دوبله فارسی لیندا" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

از سری آموزش های لیندا - Lynda

عنوان اصلی آموزش : Managing Customer Comments

فصل ۱ مقدمه

۱

فصل ۲ اصول مقدماتی

۱

۲

۳

۴

فصل ۳ شناخت تفاوت در پلت فرم ها

۱

۲

فصل ۴ محتوایی که به اشتراک میگذارید

فصل ۵ چطور بیشترین سود را از ارتباط ببریم

فصل ۶ نکات بیشرفته

۱

۲

۳

۴

۵

۶

فصل ۷ نتیجه گیری

۱

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
امیر ولی پور
امتیاز من به این دوره
راه حل ساده یک دغدغه بزرگ

همیشه کامنت گذاری و ارتباط با کاربران دغدغه بسیار بزرگی به حساب می‌آید که می‌تونیم اون را مدیریت کنیم.


بیشتر