فیلم آموزش نحوه تصمیم گیری مشتری ویژه بازاریاب‌ها - دوبله فارسی لیندا

( ۱ بررسی با میانگین ۵ امتیاز)
۱۰۰۰۰ تومـــان
۶۵۰۰ تومـــان
۲ خریــــد
با تخفیف ۳۵ درصد باقی مانده
جزئیات

۲۰ درس در ۷ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۵۰ دقیقه
حجم ۲۹۲.۶۲ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "فیلم آموزش نحوه تصمیم گیری مشتری ویژه بازاریاب‌ها - دوبله فارسی لیندا" :

در این آموزش از لیندا شما یاد می گیرید که چگونه از دید یک مشتری نگاه کنید، و قدم قدم با نحوه تصمیم گیری یک مشتری آشنا شوید برای یافتن بهترین روش بازاریابی

اگر بتوانید به عنوان یک بازاریاب خدمات ، شیوه ها و . . . را از دید یک مشتری نگاه کنید ، براحتی بهترین روشهای بازاریابی را پیدا کرده و می توانید فروش بیشتری را تجربه کنید. در این کورس آموزشی بسیار ارزشمند مدرس به شما یاد میدهد که چطور مشتریان را شناخته و مهارت های لازم برای مشاهده همه چیز از دید آن ها را بدست آورید.

چرخه تصمیم گیری مشتری، یک ابزار آزمایش ده برای ارتباط برندتون با مشتریان و متمایز کردن شرکت شما در رقابته. اما مانند هر ابزاری، این ابزار هم با گذشت زمان کامل تر شده. نحوه ی پیشرفت چرخه تصمیم رو به شکل دیجیتالی به عنوان یک کاتالیزور، و دلیل حیاتی بودن اون برای کسب و کارتون رو بیش از پیش یاد بگیرید. « دینا شاپیرو» ، قدم به قدم با شما در راه فرآیند ایجاد شخصیت خریدار، تعریف و ترسیم نقاط ارتباط با مشتری و هماهنگی پیام های بازاریابی شما با چرخه تصمیم گیری مشتری خواهد بود. این چارچوب به شما کمک میکنه که کمپین ها و تجارب یکپارچه و مشتری محوری رو از طریق ارتباط برند خود با مشتریان در نفوذی ترین و قدرتمندترین نقاط ارتباط در طول چرخه تصمیم مشتریان ایجاد کنید.

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "فیلم آموزش نحوه تصمیم گیری مشتری ویژه بازاریاب‌ها - دوبله فارسی لیندا" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "فیلم آموزش نحوه تصمیم گیری مشتری ویژه بازاریاب‌ها - دوبله فارسی لیندا" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۶ قسمت آموزشی از ۲۰ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از ورود در آموزش قابل مشاهده است)

از سری آموزش های لیندا - Lynda

عنوان اصلی آموزش : Marketing-Foundations-Customer-Decision-Journey

فصل ۱ مقدمه

۱

۲

۳

فصل ۲ مبانی چرخه تصمیم

۱

۲

۳

فصل ۳ شخصیت خریدارها

۱

۲

۳

فصل ۴ معین کردن مراحل چرخه

فصل ۵ معین کردن نقاط ارتباطی

فصل ۶ تراز پیام رسانی و محتوا

فصل ۷ نتیجه گیری

۱

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
محمدحسین عدلو
امتیاز من به این دوره
درباره دوره

این دوره هم مانند دوره‌های دیگه خیلی خوب بود، ممنون از لیموناد و بلدشو


بیشتر