50% تخفیف برای همه دوره ها به مناسبت آغاز فصل گرم تابستان مشاهده_همه_تخفیفات

فیلم آموزش نحوه تصمیم گیری مشتری ویژه بازاریاب‌ها - دوبله فارسی لیندا

( ۱ بررسی با میانگین ۵ امتیاز)
۱۵۰۰۰ تومـــان
۷۵۰۰ تومـــان
تخفیف عمومی ۵۰% تخفیف
جزئیات

۲۰ درس در ۷ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۵۰ دقیقه
حجم ۲۹۲.۶۲ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "فیلم آموزش نحوه تصمیم گیری مشتری ویژه بازاریاب‌ها - دوبله فارسی لیندا" :

در این آموزش از لیندا شما یاد می گیرید که چگونه از دید یک مشتری نگاه کنید، و قدم قدم با نحوه تصمیم گیری یک مشتری آشنا شوید برای یافتن بهترین روش بازاریابی

اگر بتوانید به عنوان یک بازاریاب خدمات ، شیوه ها و . . . را از دید یک مشتری نگاه کنید ، براحتی بهترین روشهای بازاریابی را پیدا کرده و می توانید فروش بیشتری را تجربه کنید. در این کورس آموزشی بسیار ارزشمند مدرس به شما یاد میدهد که چطور مشتریان را شناخته و مهارت های لازم برای مشاهده همه چیز از دید آن ها را بدست آورید.

چرخه تصمیم گیری مشتری، یک ابزار آزمایش ده برای ارتباط برندتون با مشتریان و متمایز کردن شرکت شما در رقابته. اما مانند هر ابزاری، این ابزار هم با گذشت زمان کامل تر شده. نحوه ی پیشرفت چرخه تصمیم رو به شکل دیجیتالی به عنوان یک کاتالیزور، و دلیل حیاتی بودن اون برای کسب و کارتون رو بیش از پیش یاد بگیرید. « دینا شاپیرو» ، قدم به قدم با شما در راه فرآیند ایجاد شخصیت خریدار، تعریف و ترسیم نقاط ارتباط با مشتری و هماهنگی پیام های بازاریابی شما با چرخه تصمیم گیری مشتری خواهد بود. این چارچوب به شما کمک میکنه که کمپین ها و تجارب یکپارچه و مشتری محوری رو از طریق ارتباط برند خود با مشتریان در نفوذی ترین و قدرتمندترین نقاط ارتباط در طول چرخه تصمیم مشتریان ایجاد کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۶ قسمت آموزشی از ۲۰ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "فیلم آموزش نحوه تصمیم گیری مشتری ویژه بازاریاب‌ها - دوبله فارسی لیندا" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "فیلم آموزش نحوه تصمیم گیری مشتری ویژه بازاریاب‌ها - دوبله فارسی لیندا" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

از سری آموزش های لیندا - Lynda

عنوان اصلی آموزش : Marketing-Foundations-Customer-Decision-Journey

فصل ۱ مقدمه

۱

۲

۳

فصل ۲ مبانی چرخه تصمیم

۱

۲

۳

فصل ۳ شخصیت خریدارها

۱

۲

۳

فصل ۴ معین کردن مراحل چرخه

فصل ۵ معین کردن نقاط ارتباطی

فصل ۶ تراز پیام رسانی و محتوا

فصل ۷ نتیجه گیری

۱

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
محمدحسین عدلو
امتیاز من به این دوره
درباره دوره

این دوره هم مانند دوره‌های دیگه خیلی خوب بود، ممنون از لیموناد و بلدشو


بیشتر