مدرس و سخنران در حوزه اشتغال،رشد کسب و کار و افزایش درآمد

۳۳۰۰۰ تومـــان
۹۹۰۰ تومـــان
خریـد با ۷۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۳۲ درس در ۱ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۱۹۴ دقیقه
حجم ۴۲۰.۸۹ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش کسب درآمد دلاری - 22 راهکار عملی کسب درآمد دلاری در ایران" :

در این دوره آموزش ویدیویی شما 22 راهکار عملی و رایج برای کسب درآمد به دلار می آموزید. تا بتوانید برای خود درآمدی خوب و قابل توجه ایجاد کنید.

احتمالا شما هم مثل خیلی های دیگه فکر می کردید برای کسب درآمد دلاری در ایران باید شق القمر کرد؟البته منظورم این نیست که کار خیلی راحتی است،بلکه منظورم این است که کار خیلی سختی هم نیست کافی است راه و چاهش را بیاموزید. اگر می دانستید کسب درآمد دلاری چقدر لذت بخش و در عین حال چه قدر باارزش هست حتی یک لحظه نیز درنگ نمی کردید و استارت می زدید.

واقعیت این است که درآمد دلاری فوق العاده به صرفه می باشد، دلیل آن هم تفاوت بین نرخ دلار و ریال می باشد.شما کافیست یک سفارش پنج دلاری را انجام دهید که ارزش آن در حال حاضر(آبان ماه 97)می شود حدود 70000 تومان.برای ما این مبلغ ، مبلغ خوبی است چون قرار است کسب درآمد دلاری را بیشتر در کنار کار اصلی مان انجام دهیم و نکات جالب تر این است که  پنج دلار برای کسی که در خارج از ایران پرداخت کرده اصلا مبلغ مبلغ خاصی نیست.

گرفتن سفارش دلاری کار خیلی سختی نیست چرا که کاری را که به عنوان مثال در یک کشور خارجی به عنوان مثال 30 دلار انجام می دهند برای یک هموطن ایرانی فوق العاده به صرفه خواهد بود که همان کار را با مبلغ حتی 20 دلار و حتی کمتر انجام دهد.

به عنوان مثال اگر نرخ طراحی یک بیلبورد تبلیغاتی در کشوری مثل اسپانیا 80 دلار باشد یک ایرانی می تواند این سفارش را با قیمت 40دلار و حتی کمتر انجام دهد.

فرض کنید در ایران طراحی یک بیلبورد تبلیغاتی صدهزار تومان آب می خورد(دقت داشته باشید که اعداد فرضی و برای توضیح مطلب می باشد)در این صورت اگر یک هموطن طرح فرد اسپانیایی را به مبلغ 40 دلارانجام دهد به واحد پول ما می شود 560000 تومان و نکته جالب تر این است که 40 دلار برای فرد خارجی مبلغ خاص و قابل توجهی نیست. ولی برای ما با تفاوت نرخ دلار بسیار می تواند خوب باشد.

بدین خاطر است که می گوییم کسب درآمد دلاری فوق العاده لذت بخش و باصرفه می باشد.

با کسب درآمد دلاری می توانید از شر استرس های ناشی از نوسانات نرخ ارز درامان بمانید.

اگر بتوانید درآمد دلاری کسب نمایید دیگر خیلی از بالارفتن نرخ دلار ناراحت نخواهید شد،بلکه خوشحال هم خواهید شد.


توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۵ قسمت آموزشی از ۳۲ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش کسب درآمد دلاری - 22 راهکار عملی کسب درآمد دلاری در ایران" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

هدف گذاری آموزش کسب درآمد دلاری - 22 راهکار عملی کسب درآمد دلاری در ایران :

هدف از آموزش این محصول این است که باعث می شود در کنار شغل اصلی تان یک درآمد دلاری لذت بخش نیز داشته باشید. در پایان این دوره شما خواهید توانست از داخل کشور عزیزمان ایران به کسب درآمد دلاری مشغول شوید و لذت ببرید.


فصل ۱ 22 راهکار اجرایی و عملی کسب درآمد دلاری در ایران

۱

این درس معرفی دوره می باشد.

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

۱۱

۱۲

۱۳

۱۴

۱۵

۱۶

۱۷

۱۸

۱۹

۲۰

۲۱

۲۲

۲۳

۲۴

۲۵

۲۶

۲۷

۲۸

۲۹

۳۰

۳۱

۳۲

امتیاز کلی دوره

( ۳.۶۷)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۳

پروفایل
فرهاد عبادی
امتیاز من به این دوره
بررسی دوره

موضوعات ارایه شده بعنوان یک تدوین فقط خوب بود ولی در هیچ یک از موارد ارایه شده توضیحات خاص وجود ندارد


پروفایل
mahdi hedayatfard
امتیاز من به این دوره
دوره آموزش کسب درآمد دلاری

با سلام به لیمونادی های گرامی بنظر من این دوره دوره خوب و مناسبیه و تهیه اون رو به کسایی که دنبال کار پاره وقت هستن خیلی می‌تونه مفید باشه


پروفایل
Ali بی نام
امتیاز من به این دوره


بیشتر