تا ۵۰% تخفیف زمستانه برای همه آموزش ها مشاهده_همه_تخفیفات

دوره آموزش دانش فروش و جذب مشتری- دوبله فارسی از لیندا

( ۲ بررسی با میانگین ۵ امتیاز)
۱۴۰۰۰ تومـــان
۷۰۰۰ تومـــان
تخفیف عمومی ۵۰% تخفیف
جزئیات

۱۵ درس در ۵ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۶۸ دقیقه
حجم ۴۵۲.۳۷ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "دوره آموزش دانش فروش و جذب مشتری- دوبله فارسی از لیندا" :

در این آموزش به شما بخش هایی از مغز را معرفی می‌کنیم که در هنگام خرید فعال میشود و به شما کمک کند تا در جذب مشتری موفق باشید و دانش فروش شما افزایش می دهد

اعتماد مبانی دانش فروش می باشد. 

در این دوره، رهبر سابق Genentech ارشد و بنیانگذار Braintrust ، Jeff Bloomfield وارد جهان اعصاب می شود و اعتماد را توضیح دهد و به شما کمک کند تا به عنوان یک فروشنده، اعتماد ایجاد کنید و مشتری را جذب کنید.

 او بخش هایی از مغز که در فرایند خرید فعال می شوند را به شما نشان می دهد و یک مدل تعامل مشتری – فروشنده را ایجاد می کند که راه حل هایی را به گونه ای ارائه می دهد تا مشتری ها خودشان را نزدیک به فروشنده ها حس کنند و جذب فروشنده بشوند. با این دوره شما میتوانید اهمیت مغز انسان را بهتر دانسته و راه جدیدی برای ارتباط با مشتری های خودتان به دست بیاورید و دانش فروش خود را افزایش دهید.

 این دوره شامل:

• درک زنجیره ی اعتماد و ماتریس اعتماد
• مغز سه لایه ای و 5 المان عصبی
• ایجاد ارتباطات
• ایجاد اعتبار
• کار با انتقاد ها و اعتراض ها

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۵ قسمت آموزشی از ۱۵ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "دوره آموزش دانش فروش و جذب مشتری- دوبله فارسی از لیندا" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "دوره آموزش دانش فروش و جذب مشتری- دوبله فارسی از لیندا" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.همچنین امکان دانلود یکجا دوره توسط نرم افزار اینترنت دانلود منیجر وجود دارد.

فصل ۱ معرفی

۱

فصل ۲ علم اعتماد

۱

۲

۳

۴

۵

فصل ۳ رازهای مغز خریدار

فصل ۴ مدل غایی مشتری

۱

۲

۳

۴

۵

۶

فصل ۵ مراحل بعدی

۱

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۲

پروفایل
حسین طاهری
امتیاز من به این دوره
تشکر


پروفایل
علی صیفی
امتیاز من به این دوره


بیشتر