مدرس و سخنران در حوزه اشتغال،رشد کسب و کار و افزایش درآمد

۳۲۰۰۰ تومـــان
۱۹۲۰۰ تومـــان
خریـد با ۴۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۱۰ درس در ۱ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۸۲ دقیقه
حجم ۹۸.۸۲ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "هشت گام بزرگ حرکت به سوی استقلال مالی" :

در پایان این دوره آموزشی خواهید آموخت که چگونه با طی کردن هشت گام بزرگ، به استقلال مالی برسید تا بدون کار کردن هم درآمد مورد زندگی خود را داشته باشید.

شاید عنوان دوره به صورت کامل گویای محتوای دوره آموزشی است اما اجازه دهید در چند سطر خدمتتان عرض نماییم که در این دوره آموزشی چه دستاوردی نصیب شما خواهد شد.

آیا می دانید پول و ثروت چه تفاوتی با هم دارند؟

بله درس گفتید، پول منبعی است که محدودیت دارد و بالاخره تمام خواهد شد اما ثروت نه.

به عبارت صحیح تر کسی می تواند به پول بی پایان برسد که بتواند ثروت بسازد و کسی که بتواند ثروت بسازد به استقلال مالی خواهد رسید و هیچوقت بی پول نمی شود.

کسی که به استقلال مالی می رسد نیازی ندارد هر روز صبح تا شب کار کند،البته کار جوهره هر فرد زنده و سرحال است اما فردی که به استقلال مالی می رسد اگر به هر دلیلی مدتی نتواند کار کند بی درآمد نخواهد شد چرا که قبلا بستری را برای خود آماده کرده و فعالیت هایی را انجام داده که حالا به استقلال مالی رسیده است.

ما در این دوره آموزشی نقشه راهی برای شما مشخص کرده ایم تا بتوانید پس از طی کردن هشت مرحله به استقلال مالی برسید.

در پایان این دوره آموزشی متوجه خواهید شد که برای دست یابی به  پول و ثروت و در نهایت برای رسیدن به استقلال مالی می بایست هوشمندانه فعالیت کنید تا پس از مدتی کار و فعالیت درست و اصولی به استقلال مالی دست یابید.

چرا برای ارائه این مطالب دوره آموزشی تهیه شده است در حالی گفتن عنوان این 8 گام گویا مطلب است؟ فرض کنید شخصی به شما بگویید دروغ گویی بد است، آیا شما از دروغ خود داری می کنید، گاهی برای این که عمیقا متوجه یک مطلب مثل "دروغ بد است" بشویم باید یک کتاب 300 صفحه ای بخوانیم یا یک سریال چند ساعاتی ببینیم تا موتجه شویم که دروغ چطور اعتماد را از ببین می برد چطور شرایط را پیچیده می کند و چطور شرایط به ضرر دروغ گو تمام می شود. در این دوره سعی داریم 8 گام مطرح شده را برای شما باز کنیم تا با نهادینه شدن این گام ها، طی کردن آنها آسان شود.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۲ قسمت آموزشی از ۱۰ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "هشت گام بزرگ حرکت به سوی استقلال مالی" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

پیش نیازهای هشت گام بزرگ حرکت به سوی استقلال مالی :

این دوره پیش نیاز خاصی ندارد.

هدف گذاری دوره آموزشی :

چگونه به استقلال مالی برسیم ؟

برای چه کسی مفید است ؟

مشاهده این دوره آموزشی را به تمامی هموطنان عزیز علی الخصوص جوانان عزیز پیشنهاد می کنیم.

فصل ۱ هشت گام بزرگ حرکت به سوی استقلال مالی

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

۱۰

امتیاز کلی دوره

( ۴)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
مصطفی عظیمی
امتیاز من به این دوره
هشت گام تا استقلال مالی

ساده بیان میکند


بیشتر