آموزش نوشتن بیزینس پلن و نکات راه اندازی کسب و کار - مایک فیگلیولو

۵۰۰۰۰ تومـــان
۴۵۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۱۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۳ نفر
کد تخفیف دارید؟
جزئیات آموزش

۳۵ درس در ۹ فصل

سطح

پیشرفته

مدت زمان ۷۴ دقیقه
حجم ۲۵۳.۲۹ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش نوشتن بیزینس پلن و نکات راه اندازی کسب و کار - مایک فیگلیولو" :

در آموزش نوشتن بیزینس پلن و نکات طلایی راه اندازی کسب و کار مایک فیگلیولو اصول کامل نوشتن طرح کسب و کار را برای راه اندازی کسب و کاری موفق به شما آموزش می دهد.


هیچ کس نمی تواند بدون داشتن یک بیزینس پلن (Business Plan) یا طرح کسب و کار، کسب و کاری را راه اندازی کند و یا در بیزینس فعلی خود موفق باشد.

همچنین به بسیاری از افراد پیشنهاداتی برای راه اندازی کسب و کار میشود و ایشان نمیدانند که آیا این پیشنهاد را قبول کنند و یا رد نمایند؟

چرا که معیاری استاندارد و حرفه ای برای سنجش بیزینس ها ندارند. شایان ذکر است که این کورس آموزشی تنها آموزش نوشتن بیزینس پلن نیست،بلکه مدرس با دانش و تجربه خود سازمان فکری شما در مورد ایجاد و تداوم هر کسب و کاری را متحول می کند. اگر می خواهید کسب و کاری راه بیندازید ، اگر ایده ای برای ابداع و اختراع در ذهن دارید و یا اصولا اگر می خواهید در هر زمینه ای کار کنید ، باید این آموزش را مشاهده کنید تا دیدگاه و روشهای عملی شما مطابق با اصول بیزینس باشند.

مایک فیگلیولو - Mike Figliuolo:

بنیانگذار و مدیر عامل thinkLEADERS، LLC، یک شرکت آموزش حرفه ای خدمات است. او یک سخنران و وبلاگ نویس مشهور در مورد موضوعات رهبری، ارتباطات، تصمیم گیری،حل مسئله و دیگر مهارت های تجاری انتقادی است.

فارغ التحصیل افتخار از وست پوینت، مایک در ارتش ایالات متحده به عنوان یک افسر ارتش مبارزه کرد. پیش از تاسیس شرکت خود، او یک استاد دانشگاه دانشگاه دوک بود، یک مشاور در McKinsey & Company و یک مدیر اجرایی Capital One و Scotts Miracle-Gro.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱۰ قسمت آموزشی از ۳۵ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش نوشتن بیزینس پلن و نکات راه اندازی کسب و کار - مایک فیگلیولو" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

فصل ۱ مقدمه

۱

۲

فصل ۲ آموزش تعریف بیزینسی که قصد شروع یا ادامه دادن آن را دارید

۱

۲

۳

۴

۵

۶

فصل ۳ درک و شناخت درست بازار :

۱

۲

۳

۴

فصل ۴ آموزش تعریف محصول یا راهکارتان :

فصل ۵ فروش محصول :

فصل ۶ آموزش راه اندازی عملی کسب و کار :

فصل ۷ آموزش مدیریت بیزینس :

فصل ۸ آموزش ایجاد طرح مالی :

۱

۲

۳

۴

۵

فصل ۹ سخن پایانی :

۱

۲

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
محمود شم آبادی
امتیاز من به این دوره
کاربردی سریع

یک آموزش جامع و سریع با محتوای کاربردی. برای هر کسب و کاری لازم هست. ولی بهتر بود طولانی تر بود


بیشتر