logo campain

چگونه یک میلیونر شویم ؟ - برایان تریسی

توضیحات "چگونه یک میلیونر شویم ؟ - برایان تریسی" :

در ویدیو چگونه یک میلیونر شویم؟ برایان تریسی نویسنده کتاب چگونه ثروتمند شویم و رئیس شرکت برایان تریسی در مورد استراتژی های افزایش ثروت خواهد گفت.

داشتن ثروت چیز بدی نیست. پول نیز همچون تمام چیزهای خوب این جهان یکی از نعمت های خداوند است. انسان برای سختی کشیدن، رنج بردن یا دست پا زدن در فقر، به این دنیا فرستاده نشده است تا به حال این پرسش برایتان پیش آمده که این میل درونی به داشتن ثروت، اصلاً چرا در ما وجود دارد؟ جوهره ما برای زندگی در بهترین و بالاترین وضعی که روی زمین امکان داشته باشد، طراحی شده است. هر چیزی به جز این، تناقضی در وجودمان ایجاد می کند به همین علت است که همه مردم جهان به دنبال رشد هستند. بیشتر خواستن، به معنای طمع کار بودن نیست. بلکه به معنای توجه به این نیاز پاک و صادقانه انسانی است که می خواهیم در بهترین وضع ممکن زندگی کنیم. در این میان نگه داشتن تعادل میان خواسته های جسم و روح می تواند به معنای واقعی، باعث رشد ما به عنوان یک انسان و رسیدن به کمال شود. یعنی هم به جنبه های مادی و هم به جنبه های روحی و معنوی وجودمان توجه کنیم و در هر دو زمینه رشد کنیم.

از طرفی در دنیا افراد بسیاری هستند که در فقر زندگی می کنند و هرروز از خودشان سؤال می پرسند که چگونه می توان ثروتمند شد؟ آن ها دائماً سخت کار می کنند ولی زندگیشان را به سختی می گذرانند. اما گاهی در میان همین افراد کسی دیده شده است که راه و هدفش را تغییر داده، به دنبال روش های جدیدی برای زندگی رفته و به سمت موفقیت حرکت کرده است. لازمهٔ این حرکت سخت؛ آگاهی، داشتن الگوی درست، اراده و امید و طی کردن راه هایی است که میلیونرهای خود ساخته رفته اند.

خبر خوش این است که مردم در سال های پیش رو پول بیشتری نسبت به تمام تاریخ انسان به دست خواهند آورد. در سال های پیش رو بیشتر از دوران گذشته فرصت های بیشتری برای میلیونر شدن وجود خواهد داشت. اقتصاددانان می گویند ما در عصر طلایی هستیم و در قرن 21 بیشتر از تمام تاریخ انسان، ثروت تولید خواهد شد. وظیفه شما این است که در موقعیتی قرار بگیرید که ثروتمند شوید و وظیفه ما این است که راه را به شما نشان دهیم. آموزش اصول پایه ای و کاربردی برای میلیونر شدن، توسط بهترین مربی بین المللی جهان، یعنی برایان تریسی هم اکنون در دسترس شماست.

بیشتر از 30 سال است که بیشتر از صد هزار میلیونر در جهان مورد مطالعه قرار گرفته اند. مصاحبه های زیادی با آن ها انجام شده است. زندگی کاری آن ها دنبال شده است. هزاران میلیونر از زن و مرد با هیچ شروع کرده اند و فقط برای حقوق کار می کرده اند، ولی، ثروتمند شدند. اگر کاری که صد هزار نفر انجام داده اند و میلیونر شده اند، را دقیقاً انجام دهید میلیونر خواهید شد. توانایی شما در پافشاری تا وقتی که موفق شوید تضمین نهایی شما برای موفقیت است.

در دوره چگونه میلیونر شویم؟ برایان تریسی نویسندهٔ کتاب چگونه ثروتمند شویم و رئیس شرکت بین المللی برایان تریسی، راهکارها، مهارت ها و رموز کسب موفقیت را ارائه کرده است که با استفاده از آن ها می توان به موفقیت دست پیدا کرد و ثروتمند شد، شما هم می توانید با استفاده از راهکارهای برایان تریسی ثروتمند یا حتی میلیاردر شوید و ثروتمند بمانید.

ایجاد ثروت یک مهارت است. مهارتی که هرکسی می تواند آن را یاد بگیرد. در واقع، تبدیل شدن به یک میلیونر خود ساخته، یعنی ایجاد یک روند و پایبندی به آن تا زمانی که به هدف خودتان برسید. فرقی نمی کند کجا هستید، فرقی نمی کند چه شغلی دارید. وقتی از گام های این مهارت، آگاهی داشته باشید و واقعاً آن ها را اجرا کنید، به چیزی بیش از یک میلیونر ساده، یعنی کسی که مهارت های ثروت سازی را می داند تبدیل می شوید. تنها آن زمان است که جرقه های ثروت در زندگی شما ظاهر می شوند و تغییری بزرگ در کیفیت روزهای پرارزش شما جاری می شود.

"چگونه یک میلیونر شویم ؟ - برایان تریسی" رایگان می باشد و می توانید این آموزش را به صورت رایگان دانلود کنید