50% تخفیف برای همه دوره ها به مناسبت جشنواره یادگیری تابستان مشاهده_همه_تخفیفات
( ۶ بررسی با میانگین ۵ امتیاز)

انیمیشن، سه بعدی، جلوه ویژه

جزئیات

۳ درس در ۱ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۹۸ دقیقه
حجم ۴۱۰.۶۱ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "دوره آموزش مایا - آموزش جامع مایا بخش اول" :

در این مجموعه آموزش مایا (Maya )، امین صادقوند قدم‌ به‌ قدم و کاملا کاربردی مایا را آموزش می دهد. همراه با دانلود رایگان

شما در این مجموعه فیلم آموزش مایا ( Maya ) قدم‌به‌قدم و به‌صورت پیوسته و کاملا کاربردی و  با انجام پروژه‌، مایا را کاربردی فرا خواهید گرفت.

آموزش از مقدمات و ارائهٔ نکات بر روی آبجکت‌های ساده آغاز شده و سپس با توجه به یادگیری مفاهیم، در قالب مثال‌های حرفه‌ای مهارت شما تقویت و آموزش مایا تکمیل خواهد شد. 

خاطرنشان می‌کنیم که این بخش اول و معرفی از مجموعه‌ای است که علاوه بر سطوح مقدماتی، سطوح پیشرفتهٔ کار با نرم‌افزار مایا را نیز دربرمی‌گیرد.

در مجموع 5 دوره آموزشی از استاد صادقوند، شما در مباحث مدل‌سازی، ریگینگ، انیمیت، رندرینگ و نورپردازی، تکسچرینگ و داینامیک صاحب مهارت خواهید شد، که هر کدام از موارد ذکر شده در برگیرنده تکنیک‌ها و نکات بسیاری می‌باشد که در انیمیشن و جلوه‌های ویژه مورد توجه قرار گرفته و این امکان را به شما دانشجوی دوره خواهد داد تا در کمترین زمان به گنجینه‌ای ارزشمند از اصول و نکات انیمیشن‌سازی مسلط شوید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۳ قسمت را مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: پس از ورود به "دوره آموزش مایا - آموزش جامع مایا بخش اول" می توانید فیلم های آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید.

هدف گذاری دوره آموزش مایا - آموزش جامع مایا بخش اول :

این دوره آموزش شما را آماده ورود به بازار کار می کند.

برای چه کسی مفید است ؟

این سری آموزش های مایا  که توسط استاد صادق وند حرفه ای آموزش داده شده است. هم مبتدی ها را تا حرفه ای شدن همراهی می کند و هم کسانی که با مایا کار می کنند می توانند از دوره های بعدی برای حرفه ای شدن استفاده کنند.

فصل ۱ فیلم آموزش Maya

۱

۲

۳

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۶

پروفایل
زهرا بخشی
امتیاز من به این دوره


پروفایل
زهرا دلفان
امتیاز من به این دوره
عالی

بدون متن


پروفایل
آزاده نخعی
امتیاز من به این دوره
بسيار عالي

بسيار عالي و ممنون از زحماتتون. امتياز من هم 5 ستاره است.


پروفایل
محمد مهدی زینلی
امتیاز من به این دوره
محتوا

بسیار عالی


پروفایل
رضا ناصری
امتیاز من به این دوره


بیشتر