فیلم آموزش مایا - آموزش جامع مایا بخش اول: معرفی

( ۳ بررسی با میانگین ۵ امتیاز)

انیمیشن، سه بعدی، جلوه ویژه

جزئیات

۳ درس در ۱ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۹۸ دقیقه
حجم ۴۱۰.۶۱ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "فیلم آموزش مایا - آموزش جامع مایا بخش اول: معرفی" :

شما در این مجموعه فیلم آموزش مایا (Maya ) قدم‌ به‌ قدم و به‌ صورت پیوسته و کاملا کاربردی مایا را فرا خواهید گرفت. همراه با دانلود رایگان به زبان فارسی

شما در این مجموعه فیلم آموزش مایا ( Maya ) قدم‌به‌قدم و به‌صورت پیوسته و کاملا کاربردی و  با انجام پروژه‌، مایا را کاربردی فرا خواهید گرفت.

آموزش از مقدمات و ارائهٔ نکات بر روی آبجکت‌های ساده آغاز شده و سپس با توجه به یادگیری مفاهیم، در قالب مثال‌های حرفه‌ای مهارت شما تقویت و آموزش مایا تکمیل خواهد شد. 

خاطرنشان می‌کنیم که این بخش اول و معرفی از مجموعه‌ای است که علاوه بر سطوح مقدماتی، سطوح پیشرفتهٔ کار با نرم‌افزار مایا را نیز دربرمی‌گیرد، بنابراین کسانی که در این زمینه مشغول فعالیت هستند و دارای مهارت نیز می‌باشند هم می‌توانند با دیدن این مجموعه با ویژگی‌ها و تکنیک‌های جدیدی آشنا شوند.

در این مجموعه فیلم آموزش مایا شما در مباحث مدل‌سازی، ریگینگ، انیمیت، رندرینگ و نورپردازی، تکسچرینگ و داینامیک صاحب مهارت خواهید شد، که هر کدام از موارد ذکر شده در برگیرنده تکنیک‌ها و نکات بسیاری می‌باشد که در انیمیشن و جلوه‌های ویژه مورد توجه قرار گرفته و این امکان را به شما دانشجوی دوره خواهد داد تا در کمترین زمان به گنجینه‌ای ارزشمند از اصول و نکات انیمیشن‌سازی مسلط شوید و از ره‌آورد آن بتوانید با اعتماد به نفس وارد بازار کار شوی.

توجه: پس از ورود به "فیلم آموزش مایا - آموزش جامع مایا بخش اول: معرفی" می توانید فیلم های آموزشی را به صورت رایگان دانلود کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۱ قسمت آموزشی از ۳ قسمت را مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از ورود در آموزش قابل مشاهده است)

هدف گذاری فیلم آموزش مایا - آموزش جامع مایا بخش اول: معرفی :

این دوره آموزش شما را آماده ورود به بازار کار می کند.

برای چه کسی مفید است ؟

این سری آموزش های مایا  که توسط استاد صادق وند حرفه ای آموزش داده شده است. هم مبتدی ها را تا حرفه ای شدن همراهی می کند و هم کسانی که با مایا کار می کنند می توانند از دوره های بعدی برای حرفه ای شدن استفاده کنند.

فصل ۱ فیلم آموزش Maya

۱

۲

۳

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۳

پروفایل
محمد مهدی زینلی
امتیاز من به این دوره
محتوا

بسیار عالی


پروفایل
رضا ناصری
امتیاز من به این دوره


پروفایل
مهرداد دولتی
امتیاز من به این دوره
آموزش خوبی است

مرسی خیلی خوب توضیح می دهید کاش دیگر بخش ها هم رایگان بود


بیشتر