۱۳۰۰۰۰ تومـــان
۹۱۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۳۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر
کد تخفیف دارید؟

ضمانت بازگشت وجه در صورت نارضاینی

دسترسی دائمی به آموزش

پشتیبانی و ارتباط با مدرس

امکان دانلود و پخش آنلاین

جزئیات آموزش

۲۷ درس در ۶ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۱۳۴ دقیقه
حجم ۴۶۱.۱۰ مگابایت

توضیحات "آموزش اسکچاپ در معماری برای طراحی داخلی - دوبله فارسی از لیندا" :

در این دوره به آموزش اسکچاپ به طور ویژه با هدف معماری و طراحی داخلی می پردازیم.

اسکچاپ (sketchup)  یکی از ساده ترین نرم افزار هایی است که نه تنها در دایره نرم افزار های مدل سازی سه بعدی، بلکه در دایره نرم افزار های فنی و کد (CAD) می‌توانید بیابید. بنابراین اسکچاپ ابزار مورد نیاز معماری است و برای طراحی داخلی و خارجی ساختمان استفاده می شود.

یکی از عمده دلیل های استفاده از این نرم افزار سرعت و کیفیت بالا این محصول برای ارائه یک نمونه و طرح اولیه سریع به مشتری برای جذب سریع مشتری است. با 3d max می توان یک مدل بهتر به مشتری ارائه کرد ولی این کار زمان بیشتری را نیاز دارد. بنابر این اسکچاپ هم توانسته است به خوبی جای خود را در بازار باز کند و از آن برای طراحی داخلی و خارجی استفاده می شود. هر چند این محصول هنوز در بین متخصصین معماری ایرانی همه گیر نشده است.

 اصول کار با اسکچاپ بر پایه خط است؛ و همین مسئله استفاده از آن را برای معماری جذاب تر می کند. خط ها به هم متصل می شوند و سطح را به وجود می آورند. سطوح به هم می‌پیوندند و حجم را به وجود می آورند. همچنین سطوح می‌توانند به وسیله ابزار  Push Pull Tool با کشیده و فشرده شدن، ارتفاع به دست بیاورند تا حجم به وجود بیاید.

به دلیل سادگی و سرعت استفاده از اسکچاپ برخی تصور می کنند که این نرم افزار دقیق نیست ولی روند طراحی در اسکچاپ برخلاف تصور برخی، کاملا می‌تواند دقیق و با ابعاد و اندازه صورت بگیرد.

مدرسی این فیلم آموزش اسکچاپ در معماری، استاد اد کوتی به شما نشان می دهد که چطور طرح یک کف ساختمان را ایجاد کنید، به کمک ورودی یک فایل اتوکد و چندین ابزار اسکچاپ دیوار های زیبا بسازید، در ها و پنجره های قشنگ وارد طرح کنید، مصالح و اشیا را بسازید و استفاده کنید و جلوه های ویژه ای مثل سبک و سایه را ایجاد نمایید. همچنین آموزش می دهد که چگونه منظره هایی را برای ارائه به مشتریان طراحی کنید.

سر فصل های دوره آموزش اسکچاپ در معماری برای طراحی داخلی:

طراحی کف های دو بعدی در اسکچاپ
انتخاب ابزار ها و قالب ها
ایجاد اجزا و اشیا
ایجاد باز شو در و پنجره
استفاده از نمای اشعه ایکس در زمان اضافه نمودن در و پنجره
استفاده از لایه ها برای مدیریت موثر نما ها
استفاده از اشیا در طراحی ها
ایجاد مصالح برای اشیا
تبدیل طراحی ها به یک عکس

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۵ قسمت آموزشی از ۲۷ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش اسکچاپ در معماری برای طراحی داخلی - دوبله فارسی از لیندا" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

آموزش اسکچاپ در معماری برای طراحی داخلی - دوبله فارسی از لیندا برای چه کسی مفید است ؟

این دوره آموزشی برای متخصصین معماری مناسب است که قصد آموزش اسکچاپ را دارند، با یک سری تمرینات کمکتان می کند یک طبقه دو بعدی را طراحی کنید، و یا یک مدل سه بعدی از یک فضای کوچیک مثل آشپزخانه بکشید.

فصل ۱ معرفی

۱

۲

۳

فصل ۲ ایجاد یک طرح 2D از یک طبقه

فصل ۳ ساخت یک خانه کوچک

۱

۲

۳

۴

فصل ۴ کار با کامپوننت‌ها و Adjusting Views

فصل ۵ متریال‌دهی

فصل ۶ پس زمینه و جلوه های ویژه

۱

۲

۳

۴

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۳

پروفایل
Farzad Hooshiarfarzin
امتیاز من به این دوره
آموزش خوب از لیندا


پروفایل
احمد قاآنی
امتیاز من به این دوره


پروفایل
شیما وارثی
امتیاز من به این دوره
طراحی با اسکجاپ

دوبله خوبی داره


بیشتر