فیلم آموزش عکاسی حرفه ای-توسط نامزد جایزه‌ پولیتزر-دوبله فارسی

( ۱ بررسی با میانگین ۵ امتیاز)
۱۶۵۰۰ تومـــان
جزئیات

۲۹ درس در ۷ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۱۱۰ دقیقه
حجم ۸۴۷.۹۴ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "فیلم آموزش عکاسی حرفه ای-توسط نامزد جایزه‌ پولیتزر-دوبله فارسی" :

در این فیلم آموزشی فارسی ناتالی فوبز جهت کشف عناصر ترکیبی در ایجاد عکس های جذاب ببیندگان را در استودیو و مکان‌های مختلف همراه خود ...-با دانلود آموزش

این دوره آموزش عکاسی حرفه ای توسط ناتالی فوبز تدریس شده است و توسط تیم خوب بلدشو دوبله شده است، عکاس نامبرده نامزد جایزه‌ی سالانه‌ی پولیتزر است او در این آموزش ها جهت کشف عناصر ترکیبی در ایجاد تصاویر تأثیرگذار، ببیندگان را در استودیو و مکان‌هایی مختلف همراه خود می‌سازد.

جایزه فوبز، جایزه‌ای در روزنامه‌نگاری، ادبیات و موسیقی است که بخش‌های گوناگون دارد. این جایزه معتبرترین جایزه روزنامه‌نگاری در آمریکا است که هر ساله (از سال ۱۹۱۷) با نظارت دانشگاه کلمبیا به روزنامه‌نگاران (و نیز به نویسندگان و شاعران و موسیقی‌دانان) داده می‌شود. 

در این دوره آموزش عکاسی حرفه ای به عناصر ترکیبی از جمله: قانون یک‌سوم، خطوط موازی، الگوها، انحناها و عمق میدان که باعث هدایت و بهتر شدن نگاه عکاسی بیننده می‌گردند، پرداخته می‌شود. سپس ناتالی به تفصیل نقش رنگ و نور در عکس را شرح می‌دهد. چگونگی کار با نور طبیعی در یک اتاق و یا فضای بیرونی را توضیح می‌‌دهد و نحوه‌ی استفاده از منعکس‌کننده‌ها (رفلکتورها)، روزنامه، یک تی‌شرت و هر چیزی که باعث بهبود در نور می‌شود را به شما نشان خواهد داد. هم‌چنین ترفندهایی جهت نورپردازی در محیط داخلی که می‌توانند باعث طبیعی به‌نظر رسیدن نور شوند را معرفی خواهد کرد.

این دوره با نگاهی به مبحث حرکت و اینکه چطور عکاس می‌تواند مفهوم حسِ حرکت را با محو کردن بخشی از عکس و یا فیریز کردن سوژه‌ای سریع در یک عکس به بیننده منتقل کند، ادامه می‌یابد. بعد از آن مدرس به موضوعات نقطه‌ی اوج و لحظه‌ی تعیین‌کننده در عکاسی می‌رسد. هم‌چنین در تمام طول دوره هم به اهمیت برنامه‌ریزی و تحقیق در جهت خلق تصاویر تأثیرگذار پرداخته می‌شود.

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "فیلم آموزش عکاسی حرفه ای-توسط نامزد جایزه‌ پولیتزر-دوبله فارسی" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "فیلم آموزش عکاسی حرفه ای-توسط نامزد جایزه‌ پولیتزر-دوبله فارسی" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۸ قسمت آموزشی از ۲۹ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از ورود در آموزش قابل مشاهده است)

فصل ۱ مقدمه

۱

۲

فصل ۲ ضرورت های ترکیب بندی

۱

۲

۳

۴

۵

فصل ۳ اهمیت و نقش رنگ

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

فصل ۴ نور و نورپردازی

فصل ۵ حرکت

فصل ۶ لحظه ی تعیین کننده

۱

۲

فصل ۷ نتیجه گیری

۱

۲

۳

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۱

پروفایل
سام دارابی
امتیاز من به این دوره
آموزش

عالیست


بیشتر