آموزش اصول طراحی لوگو -برای ورود به بازار کار-دوبله فارسی لیندا

۱۵۵۰۰ تومـــان
جزئیات

۵۴ درس در ۱۰ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۱۵۲ دقیقه
حجم ۱۱۰۲.۱۳ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش اصول طراحی لوگو -برای ورود به بازار کار-دوبله فارسی لیندا" :

در این دوره شما با اصول مهم طراحی لوگو و مباحثی چون نحوه برخورد و ارتباط با مشتری آموزش میبینید که هیچ منبع دیگری در مورد این اصول حرفی ندارد- دوبله فارسی لیندا

این اصول طراحی لوگو را بیاموزید تا از خطاهای احتمالی پیشگیری کنید،کیفیت روند پیشرفت طراحیتون رو بالا ببرید، با مشتری های پرتوقع به درستی رفتار کنید و مشکلاتی که در مسیر طراحی لوگو به آنها برمی خورید را حل کنید.

در این دوره ون گلیچکا به شما آموزش می دهد که چگونه مبانی و اصول مهمی مانند تعیین هزینه و قرارداد و تصمیم گیری های حیاتی در روند ساخت هویت برای یک برند را درنظر داشته باشید تا لوگو نظر مشتری را جلب کند و در گرفتن پروژه های طراحی لوگو موفق باشید. 

شما آموزش می بینید تا به وسیله تهیه ی خلاصه ای از کار، خواسته های مشتری را تعیین و به درستی اجرا نمایید ,

اینکه چگونه به خودتان انگیزه دهید و با استفاده از طرح های اولیه تان در مسیر طراحی پیش بروید را به صورت جامع فرا می گیرید. بعد از آن ون به سراغ وجه کاری می رود و توضیح می دهد که طراحی را چگونه به مشتری ارائه دهید و واکنش های متعاقب مثبت و منفی را کنترل کنید. در پایان به شما آموزش می دهد که چطور طراحی لوگو را به اتمام رسانده و با نوشته ها سبک بصری برند را زنده نگه دارید. در نتیجه شما با یادگیری تمامی این اصول مهم طراحی لوگو برای ورود به بازار کار آماده می شوید.

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش اصول طراحی لوگو -برای ورود به بازار کار-دوبله فارسی لیندا" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "آموزش اصول طراحی لوگو -برای ورود به بازار کار-دوبله فارسی لیندا" فیلم های آموزشی را می توانید دانلود کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۸ قسمت آموزشی از ۵۴ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از ورود در آموزش قابل مشاهده است)

پیش نیازهای آموزش اصول طراحی لوگو -برای ورود به بازار کار-دوبله فارسی لیندا :

کار با ابزار طراحی لوگو مثل فتوشاپ، ایلستریتور و aaa logo که آموزش های آنها را در رسانه آموزشی لیموناد می توانید بیابید.

هدف گذاری دوره آموزشی :

شما در این دوره اصول مهم طراحی لوگو و رفتار با مشتری را می آموزید تا مشتری های خود را به خوبی جذب کنید و با قیمت خوبی کار خود را به آنها عرضه کنید در حالی که آنها کاملا راضی هزینه را پرداخت می کنند.

برای چه کسی مفید است ؟

مناسب برای کسانی که با نرم افزار می توانند هر چیزی را طراحی کنند، اما نمی توانند مشتری برای طراحی لوگو جذب کنند و کار کنند که آنها راضی باشند و هزینه مناسب را پرداخت کنند.

فصل ۱ معرفی

۱

۲

۳

فصل ۲ مشتری

فصل ۳ پروژه CSI

۱

۲

۳

۴

۵

۶

فصل ۴ روند اکتشافی

فصل ۵ فرآیند طراحی

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

فصل ۶ ارائه ی کار

فصل ۷ بازخورد

فصل ۸ رونمایی

۱

۲

۳

۴

فصل ۹ الهام بگیرید

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

فصل ۱۰ نتیجه

۱

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر