فیلم آموزش عکاسی پرتره و نکاتی که باید بدانیم-دوبله فارسی از لیندا

۱۳۰۰۰ تومـــان
۱۱۰۵۰ تومـــان
۱۲ خریــــد
با تخفیف ۱۵ درصد باقی مانده
جزئیات

۲۴ درس در ۷ فصل

سطح

مقدماتی

مدت زمان ۱۰۶ دقیقه
حجم ۶۸۱.۶۲ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "فیلم آموزش عکاسی پرتره و نکاتی که باید بدانیم-دوبله فارسی از لیندا" :

در این دوره آموزشی ویدیویی نکاتی که شما باید در عکاسی پرتره بدانید را به صورت کامل شرح می شود. فیلم های آموزشی دوبله فارسی از لیندا می باشند.

این دوره آموزش عکاسی پرتره دوبله فارسی از لیندا می باشد و توسط کریس ارویگ تدریس شده است، در زیر توضیح هات این دوره از سایت اصلی که ترجمه شده است را بخوانید.

در سرى پرتره هاى روايتى ، عكاس و مدرس ، كريس ارويگ به بررسى كاربرد عناصرى از قبيل مكان و نور طبيعى، براى خلق تصاويرى كه داستانى را درباره ى سوژه هایش بيان می کند و ارتباط احساسى قوى اى را ايجاد می كنند ، مى پردازد.

اين دوره با بحث پيرامون پرتره نگارى و خصوصياتى كه يك پرتره ى تاثير گذار و روايت گرانه باید داشته باشد، آغاز می شود و بعد كريس اهميت برقرارى ارتباط با سوژه و شناخت آن جزئياتى كه به بيان داستان شخص كمک مى كند را توضيح می دهد و عناصرى مثل مكان ، نور طبيعى و تركيب بندى را بررسى مى كند. اين دوره همچنين انتخاب هاى خلاقانه اى كه لنز ها و دوربين ها در اختيار شما مى گذارند را بررسى مى كند و در نهایت تمام آنچه شما برای یک عکاسی پرتره با کیفیت نیاز دارید به شما آموزش می دهد.

برخى از عنوان‌های مورد بررسی در این آموزش:

• عناصر پرتره نگارى روايت گرايانه
• انتخاب مكان و كار با نور طبيعى
• برقرارى ارتباط با سوژه براى بهتر بيان كردن يك داستان
• ترفند هايى براى تركيب بندى انتخاب لنز ها و ابزار براى عكاسى
• راهنمايى هايى براى به دست گرفتن دوربين

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "فیلم آموزش عکاسی پرتره و نکاتی که باید بدانیم-دوبله فارسی از لیندا" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "فیلم آموزش عکاسی پرتره و نکاتی که باید بدانیم-دوبله فارسی از لیندا" فیلم های آموزشی را می توانید دانلود کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۴ قسمت آموزشی از ۲۴ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از ورود در آموزش قابل مشاهده است)

فصل ۱ مقدمه

۱

فصل ۲ نگاهی به عکاسی پرتره

۱

۲

۳

فصل ۳ داستان ها و موضوعات

فصل ۴ توجه به سایه روشن ها

فصل ۵ توجه به ترکیب بندی

فصل ۶ توجه به ابزار

فصل ۷ نتیجه گیری

۱

۲

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر