جشنواره پاییزی لیموناد، تا 70% تخفیف برای همه دوره‌ها ... همه_تخفیف‌ها
۳۰۰۰۰ تومـــان
۹۰۰۰ تومـــان
خریـد با ۷۰% تخفیف ویژه
تنها برای ۲ نفر

جزئیات آموزش

۸ درس در ۲ فصل

سطح

متوسط

مدت زمان ۳۴ دقیقه
حجم ۲۹۸.۲۴ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "آموزش عکاسی از نوزاد - دوبله فارسی از لیندا" :

عکاسی از نوزاد اصول خاص خود را دارد که در این دوره، به آموزش این اصول می پردازیم تا عکس هایی زیبا و مورد پسند والدین به آلبوم نوزاد اضافه کنیم.

کسانی که به تازگی پدر و مادر شدن رو تجربه میکنن، دوست دارن در تمامی مراحل رشد فرزندانشون مثل اولین کارهایی که انجام میدن عکس داشته باشن. لارن انرایت، یک عکاس خانوادگی نشون میده که چطور برنامه ریزی کنین، آروم جلو برین و سوژه پیدا کنین و بعد عکس های زیبایی از اعضای جدید خانواده تون بگیرین. تکنیک هایی رو یاد بگیرین تا بوسیله اونا از نوزاد عکس بگیرید. یاد میگیرین که چطور از پس زمینه های متفاوت در نقاط مختلف خونه استفاده کنین. لحظات تکرار نشدنی تون رو ثبت کنید و خودتون پس زمینه های مختلف بسازین و یک استودیو خونگی درست کنید!

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۲ قسمت آموزشی از ۸ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از خرید و ورود در آموزش قابل مشاهده است)

توجه: با اطمینان دوره آموزشی "آموزش عکاسی از نوزاد - دوبله فارسی از لیندا" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

از سری آموزش های لیندا - Lynda

عنوان اصلی آموزش : Kids Photography Newborns

فصل ۱ معرفی

۱

فصل ۲ مقدمه

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

امتیاز کلی دوره

( ۵)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۳

پروفایل
محمود شم آبادی
امتیاز من به این دوره
خلاصه و مفید

کوتاه بود. ولی نکات ریز خوبی داشت که لازمه بدونیم. این دوره در منار سایر دوره‌های عکاسی، کامل تر میشه البته با تخفیف خوبی که داشت، به صرفه شد ممنون


پروفایل
مرتضی فیض
امتیاز من به این دوره
بدون عنوان

همین که فارسیه خوبه


پروفایل
فرشاد غنی زاده
امتیاز من به این دوره
عالی بود

بسیار اموزش خوبی بود


پروفایل
سام دارابی
امتیاز من به این دوره
آموزش

مفید


بیشتر