فیلم آموزش مایا - آموزش جامع مایا بخش دوم: آموزش مدلسازی

انیمیشن، سه بعدی، جلوه ویژه

۲۰۰۰۰ تومـــان
۱۲۰۰۰ تومـــان
۳ خریــــد
با تخفیف ۴۰ درصد باقی مانده
جزئیات

۱۵ درس در ۳ فصل

سطح

تمام سطوح

مدت زمان ۲۷۲ دقیقه
حجم ۱۲۸۳.۰۰ مگابایت
اشتراک گذاری در

توضیحات "فیلم آموزش مایا - آموزش جامع مایا بخش دوم: آموزش مدلسازی" :

در این قسمت از سری مجموعه های آموزش مایا قصد داریم شما را با مدل سازی در نرم افزار مایا (Maya) آشنا کنیم.-با دانلود آموزش

مایا یکی از پیشرفته‌ترین نرم‌افزار انیمیشن و مدل سازی و متحرک سازی سه بعدی است که به طور گسترده در استودیوهای فیلم سازی، انیمیشن و همینطور صنعت بازی‌های رایانه‌ای استفاده می‌شود. البته نقطه قوت مایا در ابزارهای مدل سازی آن است و در شرکتهای بزرگ نیز بیشتر از این خصیصه اش استفاده می‌کنند. تکنولوژی NURBS بکار رفته در این استودیو انیمیشن سازی، باعث کمک به طراحی بهینه اشیاء طبیعی از جمله چمن، گیاهان، مو و... می‌شود. توانایی بالا در Rendering که با استفاده از موتور قدرتمند mentalray و وجود Materialهای متنوع در این نرم‌افزار از جمله موارد کلیدی آن است.

شما در این آموزش کلیهٔ ابزارهای مدل سازی در مایا از قبیل polygons و curves و روش‌های ادیت و ویرایش مدل‌ها و تبدیل اون‌ها به هم را آموزش خواهیم داد.

شما در این مجموعه آموزش نرم‌افزار Maya را قدم‌ به‌ قدم و به‌صورت پیوسته و کاملا کاربردی در حین انجام پروژه‌هایی فرا خواهید گرفت که آخرین قابلیت‌های مایا را پوشش می‌دهد. مباحثی که شما در این مجموعه دوره‌های آموزشی در آن صاحب مهارت خواهید شد از این قرار است: 

مدلسازی، ریگینگ، انیمیت، رندرینگ و نورپردازی، تکسچرینگ و داینامیک.


توجه: با اطمینان دوره آموزشی "فیلم آموزش مایا - آموزش جامع مایا بخش دوم: آموزش مدلسازی" را بخرید در صورتی که این آموزش مطابق با اطلاعات آن نبود و شما از خرید راضی نبودید، بازگشت وجه انجام می شود.

توجه: پس از خرید و ورود به "فیلم آموزش مایا - آموزش جامع مایا بخش دوم: آموزش مدلسازی" فیلم های آموزشی را می توانید مشاهده یا دانلود کنید.

توجه: قبل از شرکت در دوره آموزشی شما می توانید پیش نمایش و ۳ قسمت آموزشی از ۱۵ قسمت را رایگان مشاهده کنید.(آموزش هایی که در سمت راست آن ها قفل باز است قبل از ورود در آموزش قابل مشاهده است)

پیش نیازهای فیلم آموزش مایا - آموزش جامع مایا بخش دوم: آموزش مدلسازی :

برای مشاهده و یادگیری قسمت های قبلی روی لینک های زیر بزنید:

1. فیلم آموزش مایا - بخش اول : معرفی

فصل ۱ منوی Mesh و Edit Mesh

۱

۲

۳

۴

۵

فصل ۲ منوی Proxy - Normal - Color - Create UVs - Surface - Edit NURBS

۱

۲

۳

۴

۵

۶

فصل ۳ منوی Surface - Edit NURBS

امتیاز کلی دوره

( ۰)

تعداد بررسی های ثبت شده : ۰

هنوز بررسی برای این آموزش ثبت نشده است

بیشتر